Protas turi širdį

protas-turi-sirdiConnirae Andreas, Steve Andreas “Protas turi širdį: neurolingvistinis programavimas” (2014)
Leidėjas: forSmart
Vertė: Kęstutis Šatkauskas
Galima įsigyti  pas mus>>

Daktarė Connirae Andreas ir magistras Steve Andreas yra tarptautiniu mastu pripažinti NLP treneriai ir tyrinėtojai, žinomų knygų apie NLP autoriai, žymiausių šios srities veikalų redaktoriai (Richard Bandler „Using Your Brain for a CHANGE“; Richard Bandler, John Grinder, „Frogs into Princes“,„Refr aming: Neuro-Linguistic Programming and the transformation of meaning“ ir kt.).

Su „NLP Comprehensive“ organizacija jie rengia įvairius seminarus ir ruošia NLP sertifikatus suteikiančias programas, aktyviai dalyvauja kuriant naujus NLP modelius, toliau studijuoja žmonių, turinčių nepaprastų sugebėjimų, mąstymo procesus, kad galėtų sukurti naujų žmogaus sėkmės siekimo modelių.

Knygoje siūlomos veiksmingos NLP priemones, galinčios padėti išspręsti įvairiausias problemas: numalšinti jaučiamą kaltę, sielvartą, gėdą, scenos baimę ir fobijas, numesti svorio, tinkamai reaguoti į prievartą ir kritiką.

Taip pat pateikiami būdai kurie leis padidinti pasitikėjimą savimi, pagerinti santykius su aplinkiniais, tapti labiau nepriklausomu, susikurti teigiamą motyvaciją, numalšinti alergijas maisto produktams, pozityviai auklėti vaikus, geriau pažinti save ir t.t.

Skelbtos ištraukos: Kaip išradingai reaguoti į kritiką?

Share Button

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.