Praktinis dr. Juliaus Neverausko seminaras
„PSICHOLOGINIS ATSPARUMAS IR LANKSTUMAS.
TEORINIAI PAGRINDAI IR PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ LAVINIMAS“

Seminarai vyks š.m. spalio 27 d. (penktadienį) Kaune, lapkričio 8 d. (trečiadienį) Vilniuje, lapkričio 16 d. (ketvirtadienį) Palangoje arba Klaipėdoje. Mokymai skirti psichologams, psichoterapeutams ir asmenims, dirbantiems su žmonėmis, patiriančiais didelių iššūkių gyvenime.

Seminare bus pateikta naujausia medžiaga apie asmens psichologinio atsparumo ir lankstumo ypatybes, darbas su kuriomis moderniojoje psichoterapijoje užima vis svarbesnį vaidmenį.  Taip pat bus praktiškai demonstruojamos specifinės psichologinį lankstumą ir atsparumą lavinančios intervencijos.

Naujovė! – dalyvavę seminare asmenys gaus nemokamą papildomą tęstinį palaikomąjį mokymą tris  mėnesius (po vieną papildomos teorinės ir praktinių patarimų bei užduočių tekstų, garso ir video medžiagos blokelį kas mėnesį tris kartus).

Mokymų pradžia – 9.30 val., pabaiga – 18.00 val.
Seminaro kaina 55 Eur.

Registruotis galite užpildant nuorodoje atsidariusią formą arba el. paštu info@psichoterapija.info
Išsamesnė informacija www.e-psichoterapija.lt arba tel. 8 616 53444.

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!