Psichologų Dienos arba PsiDi

Lietuvos psichologijos studentų organizacija (LiPSA) jau nuo 2009 metų kasmet organizuoja vieną didžiausių ir svarbiausių renginių, susijusių su psichologo veikla, kuris vadinasi Psichologų Dienos arba PsiDi. Šis renginys vyksta dviejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Psichologų dienos skirtos plėsti visuomenės žinias apie psichologiją, psichologus, jų veiklą, griauti nusistovėjusius stereotipus, įtraukiant žmones į aktyvias, žaismingas ir originalias paskaitas bei interaktyvius žaidimus. Taip pat psichologijos studentai organizuoja viešąsias akcijas, vyksta įvairūs praktiniai mokymai, kurių metu ne tik supažindinama su psichologo veiklos aspektais, tačiau ir suteikiama galimybė iš arti prisiliesti prie psichologo veiklos ir ją išbandyti.

psidiŠiais metais Psichologų Dienos vyks lapkričio 13-15 dienomis. Kiekvienais metais renginys turi pagrindinį motyvą, kuriuo šiais metais tapo laumžirgis. Vienas įdomiausių faktų, kuris stebina mokslininkus, yra tai, kad laumžirgiai gali skristi atbuli. Be to, jie yra vieni iš sparčiausių vabzdžių pasaulyje ir pasižymintys itin puikiu regėjimu. Dėl savo charakteristikų laumžirgis ir tapo šių metų simboliu, nes psichologijos studentai kviečia pažvelgti į psichologiją iš naujos perspektyvos, aktyviai ir energingai prisijungti prie šių metų siūlomų renginių ir praktinių užsiėmimų. Psichologija, kaip mokslas, kelia dar daug neatsakytų klausimų ir dažnai apima kur kas platesnį veiklų spektrą negu įprastai mato visuomenė. Ar kada teko girdėti apie determinizmą ir nedeterminizmą? Ar plačiau nagrinėti, kaip vyriškumo ir moteriškumo samprata veikia asmenybę? O gal smalsu, ką veikia ir kuo užsiima mentalistas? Visa tai ir kur kas daugiau bandys atskleisti patyrę lektoriai ir savo sričių profesionalai tokie kaip prof. Aidas Perminas, Agnė Matulaitė, Antanas Mockus, Rytis Šatkauskas, Sikstas Ridzevičius, Jolita Jonynienė, Nicholas Kin ir kt. Be to, šiais metais tarp praktinių užsiėmimų bus ir sparčiai populiarėjantis žaidimas „Points of View“ bei galimybė išmėginti grupinę terapiją.

Tai puiki galimybė ne tik iš arčiau susipažinti su psichologija, pasiklausyti žymių dėstytojų, tačiau ir užduoti rūpimus klausimus bei smagiai praleisti laiką!

Renginys yra nemokamas, tik į kai kurias paskaitas yra reikalinga išankstinė registracija, nes vietų skaičius ribotas.

Visą programą galima rasti čia:

Kaunas – https://www.facebook.com/events/1645987229005914/
Vilnius – https://www.facebook.com/events/413242635467002/

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.