2018 m. sausio 13 d., šeštadienį, Vilniuje

  • Rašant apie tai, ką patiri čia ir dabar ypač lengva išlaikyti dėmesį, pereiti į buvimo būseną ir pažvelgti į gyvenimą naujoko protu.
  • Rašymas gali padėti nevertinančiai priimti ir išgyventi sunkias emocijas.
  • Rašymas gali padėti pamatyti ir priimti tuos dalykus, kurių net neįsileidžiame į savo sąmonę.

Seminaro metu susipažinsite su esminiais terapinio rašymo principais ir atliksime įvairiausių rašymo ir jį papildančių mindfulness praktikų, kurios tinka dėmesingumo lavinimui, gydymui, savigydai, augimui ir kūrybiškumo išlaisvinimui. Jų dėka giliai įeisime į svarbias patirtis ir keisime savo būseną.

Labai kviečiame dalyvauti ir jeigu niekada nesižavėjote rašymu, nes rašymo terapijos užduotys suformuluotos taip, kad jas nesunku atlikti net tiems, kurie niekad kūrybiškai nerašė, arba tiems, kurie rašymo metu yra streso būsenoje ir nori jį sumažinti.

Mokymus ves Genovaitė Petronienė, psichologė, egzistencinės krypties psichoterapeutė, bendras psichoterapinio darbo stažas 18 metų, lektorė, radio laidų vedėja, 2 psichologinių ir 3 grožinių knygų autorė (www.psichologas.info)

Seminaro kaina – 49 eur.

Dalyviams išduodamas ne universitetinis (Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos) sertifikatas.

Būtina išankstinė registracija užpildant šią anketą https://goo.gl/forms/k7MToAwlrF7b0phF2 , el.paštu info@psichoterapija.info arba tel. 8-616 53444.

Informacija apie visus mūsų mokymus taip pat skelbiama:

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!