Remigijus Jakštys: mano sėkmės istorija

JDC 2015 05 12-1

2015 m. gegužės 12 d. pokalbis Jaunimo darbo centre apie tai, „Kada tinkamiausias metas pradėti karjerą?“

Mano vardas Remigijus ir man yra 17 metų , pasidalinsiu savo sėkmės istorija, kaip man pavyko per metus laiko pasiekti labai daug. Viskas prasidėjo nuo to, kad man buvo sunkus metas, buvau netekęs savo geriausio draugo, mokykloje irgi nebuvo iš puikiausių. Viena dieną gulėjau lovoje ir sugalvojau, kad aš noriu programuoti.

Tiesa ta, kad visada man patiko informacinės technologijos. Na atsidariau naršyklę ir parašiau „programavimas Kaune“. Ir radau organizaciją „Solid Education“. Nusprendžiau pabandyti. Pirmojoje pamokoje buvo žmogus vardu Artūras, jis visus mus labai įkvėpė siekti aukštumų. Praėjo 3 mėn. ir supratau, kad programuoti ne man. Po trumpo laiko aš pasiklausiau organizacijos vadovo Pauliaus Paškevičiaus ar galėčiau prisidėti prie komandos ir padėti kuo tik galėčiau. Sutiko, bet davė išbandymo užduotį.

Turėjau suorganizuoti renginį moksleiviams iš visos Lietuvos. Buvo likęs dar 1 mėnuo. Taigi, niekas nieko nesakė nuo ko pradėti, tik žinojau, kad reikia prizų. Pats susisiekiau su žmonėmis iš Microsoft, Unity ir kitomis kompanijomis. Renginys įvyko, gavau ir prizų ir rėmėjų. Prasidėjo pirmosios tarptautinės pažintys, po kiek laiko gavau pasiūlymą iš Austrijos žaidimų kūrėjų asociacijos vadovės Mariebeth atvažiuoti į tarptautinį renginį ir paprašė pagalbos su organizacija. Man ne tik pavyko padėti, bet ir užmegzti tarptautinius ryšius su įvairiais žmonėmis iš didžiųjų kompanijų. Po kiek laiko Microsoft kompanija pasiūlė tapti Jaunųjų Studentų partnerių vadovu Lietuvoje. Sutikau nedvejodamas…

Baigdamas noriu pasakyti, kad šiuo metu esu „Solid Education“ verslo plėtros vadovas ir Microsoft Lietuva jaunųjų studentų partnerių vadovas, apvažiavau daugybę pasaulinių konferencijų, susipažinau su įtakingiausiais žmonėmis, gavau tarptautinius sertifikatus, o svarbiausia – viskas prasidėjo nuo mažyčio noro ir užsispyrimo.

Aš manau, kad kiekvienas žmogus turi pasiekti kažką didaus. Ypač dabartiniai paaugliai, nes pasižiūrėjus – graudu, daugelis nieko nenori, bet verta suprasti, kad diplomas ne viską lemią. Pradėkite dabar, kuo anksčiau tuo geriau.

Share Button

You may also like...

2 komentarai

  1. Sekmes tau! parašė:

    Saunuolis! Sekmes tau darbuose!

  2. Jolita parašė:

    Tik nesustoki, siek daugiau! Reikia diplomo, reikia, gal ne kitiems, bet sau. Sekmes, Žmogau, tu šaunuolis! Lai tau sekasi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.