VŠĮ „Mokymų ir psichologinio konsultavimo centras“ lapkričio 29 dieną organizuoja seminarą „Psichologiškai tvirtas ir atsparus vaikas” KAUNE.

Seminaras skirtas tėveliams, pedagogams ir visiems, kas domisi vaiko psichologija.

Seminaro tikslas – sužinoti būdus, kaip užauginti tvirtą, savimi pasitikinti, stresui atsparų vaiką. Bus analizuojamas amžiaus tarpsnis nuo 5 iki 12 metų.

Jei Jums rūpi, kad Jūsų vaikas augtų savimi pasitikintis, pasiruošęs įveikti visus gyvenimo iššūkius, atsparus stresui ir neigiamai aplinkos įtakai, gebantis siekti norimų tikslų šis seminaras skirtas Jums. Auginant vaiką svarbu ne tik rūpintis fizine vaiko sveikata bei imunitetu, bet svarbu nepamiršti formuoti ir vaiko psichologinį stuburą, atsparumą psichologiniams sunkumams.

Seminaro metu psichologės atsakys į Jūsų asmeninius klausimus apie vaiką. Pasinaudokite proga geriau pažinti savo vaiką.

Seminarą ves psichologės-psichoterapeutės Gintarė Jurkevičienė ir Vitalija Mikutaitienė.
Seminaro pradžia: 18 valanda. Trukmė 2 valandos.
Vieta: Raguvos g. 7, Kolpingo kolegija
Kaina: 15 eurų.
Informacija ir registracija: mpkcentras@gmail.com arba 8 601 14262 arba 8 689 96381.

Iliustracija: Rockin’Rita / flickr.com

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!