Senjorų vaikščiojimo grupės juda ir rudenį

vaiksciojimas-grupe

Šią vasarą garbaus amžiaus miestiečiams buvo pasiūlyta sveikatą stiprinanti naujovė – galimybė dalyvauti nemokamuose vaikščiojimo grupių užsiėmimuose. Rudenį jie tebevyksta, laukiami visi norintieji pajudėti.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, organizuojantis šiuos užsiėmimus, siekia, kad jie ilgainiui taptų ne mažiau populiarūs nei Italijoje, kurios pavyzdys ir tapo impulsu šiai iniciatyvai.

„Visą rugsėjį, spalį ir lapkritį mokymus tikrai tęsime. Tikime, kad entuziastų gretos palaipsniui gausės ir „varikliukas“ kaip reikiant užsives“, – šypsojosi užsiėmimus vedanti visuomenės specialistė Gintarė Vasiliauskaitė.

Organizatoriai pastebi, jog vaikščiojimo grupių dalyviai į susitikimus ateina tarsi į šventę – pakiliai nusiteikę, kartais netgi ir pasipuošę. Akivaizdu, jog senjorams šie užsiėmimai suteikia ne tik galimybę pajudėti, bet ir susitikti su bendraamžiais, užmegzti naujų pažinčių, pasikonsultuoti su visuomenės sveikatos specialistais sveikatos stiprinimo klausimais.

„Auksinis ruduo, kuomet saulė nebėra tokia aktyvi, kai galima grožėtis nuostabia gamta – puikus metas senjorams prisijungti prie vaikščiojimo grupių. Vakarai dar gražūs ir ilgi, tad linkime juos išnaudoti prasmingai“, – kalbėjo G.Vasiliauskaitė.

Užsiėmimai vyksta kiekvieną antradienį 18 val. Vaikščiojimo grupių vadovė su senjorais susitinka Klaipėdos tuberkuliozės ligoninės kieme.

Registruotis į užsiėmimus klaipėdiečiai kviečiami tel. 8 640 93349 arba 8 46 234796. Pasivaikščiojimas trunka apie valandą. Taip pat numatyti sustojimai, kurių metu senjorai, vadovaujami trenerės, atlieka tempimo ir kitus specialiai jiems skirtus pratimus.

Vaikščiojimas yra puiki alternatyva daugiau fizinės ištvermės reikalaujantiems sportiniams užsiėmimams. Naujosios grupės aktualios tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų, dėl kurių negali užsiimti intensyvesne fizine veikla.

Dalyviai turėtų apsiauti patogią avalynę, vilkėti patogius drabužius, verta pasiimti buteliuką vandens.

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.