Six Senses International Preschool – šiandien duris atveria naujas ikimokyklinio ugdymo įstaigos „Vaikystės Sodas“ padalinys Rygoje!

six-senses

2010 m. įkurta ikimokyklinio ugdymo įstaiga “Vaikystės sodas”, per ketverius savo veiklos metus didžiuosiuose Lietuvos miestuose atidariusi 12 darželių padalinių, šiandien duris atveria ir Rygoje, su nauju tarptautiniu pavadinimu “Six Senses International Preschool”.

Kodėl “Six Senses International Preschool”?

Kiekvienas iš mūsų gamtos esame apdovanoti 5 pojūčiais: pasaulį pažįstame liesdami, girdėdami, ragaudami, matydami ir užuosdami. Kai kurie tiki, kad kiekvienas iš mūsų turi ir šeštąjį – intuicijos – pojūtį. Būtent per visus šiuos pojūčius vaikai tyrinėja ir atranda mus supančią aplinką, kas ir yra mūsų ugdymo programos bei kasdienių veiklų pamatas. Mes taip pat tikime, kad vaiko ugdyme dalyvaujantis kūrybingas ir inovatyvus pašaukimo mokytojas, matantis kiekviename iš jų genijaus potencialą, augina ir brandina drąsias, atsakingas, smalsias ir pilietiškas asmenybes. Mūsų patirtis ir ankstyvojo ugdymo principų išmanymas ir yra tas šeštasis pojūtis Six Senses International Preschool.

1-erių – 6-erių metų mažieji tyrinėtojai yra laukiami erdviame ir jaukiame, įsikūrusiame šalia žaliuojančio Mežaparks parko, darželyje, kuriame rasite patogias klases, biblioteką, sporto salę, laisvalaikio ir žaidimų erdves bei didžiulį kiemą.

Daugiau apie Six Senses International Preschool galite sužinoti apsilankę facebook’e , twitter’yje , 6sensesinternational.com

Share Button

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.