Startuos akcija „Rezervuota jaunimui“, atskleisianti jaunimo mėgstamiausias apsilankymo vietas

 

 

jaunimui

Rytoj, rugpjūčio 28 d., 11 val. sostinės Moniuškos skverelyje (priešais Mokytojų namus) socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė duos pradžią akcijai „Rezervuota jaunimui“, skirtai išgirsti jaunimo nuomonę apie labiausiai jų mėgstamas lankyti vietas.

„Labai svarbu ne tik žinoti, kur jaunas žmogus jaučiasi gerai, bet ir sureaguoti į jo poreikius. Šia akcija siekiama atskleisti, kuo iš tiesų gyvena dabartinis jaunas žmogus. Tai, be jokios abejonės, itin svarbi informacija visiems dirbantiems su jaunimu“, – sako ministrė A. Pabedinskienė.

Pristatymo metu veiks trys skirtingos inscenizuotos erdvės, kuriose bus atvaizduotos šiomis dienomis jaunimo dažniausiai lankomos vietos. Šiose erdvėse įsikūrę jaunuoliai visiems susirinkusiesiems papasakos apie tai, kodėl mėgsta lankytis būtent šiose vietose, atsakys į klausimus.

Akcijos pristatymo pabaigoje keletui jaunų žmonių bus suteikta proga sudalyvauti mini pasimatyme su ministre, kurio metu jie turės galimybę užduoti rūpimus klausimus.

Jaunimo reikalų departamento prie SADM organizuojama akcija vyks dviem etapais. Rytoj prasideda pirmasis jų – jaunimas iš visos Lietuvos specialiai akcijai sukurtame tinklapyje www.rezervuotajaunimui.lt galės registruoti visas savo mėgstamas lankyti vietas. Jaunuoliai raginami ne tik siūlyti įvairias erdves, kuriose jie būna su draugais, leidžia laisvalaikį, tačiau ir balsuoti už jau puslapyje esančias vietas spausdami mygtuką „Man irgi patinka“. Tokiu būdu jaunuoliai išrinks po tris vietas kiekvienoje savivaldybėje, kurios pateks į antrą akcijos etapą.

Antrasis etapas prasidės spalio 6 dieną – per dvi savaites jauni žmonės balsuos ir išrinks po vieną, jų manymu, pačią mėgstamiausią vietą kiekvienoje savivaldybėje. „Rezervuota jaunimui“ vainikuos ministrės A. Pabedinskienės apsilankymas laimėjusiose vietoje ir specialių ženklų įteikimas, taip pat galimybė jaunuoliams susitikti su ministre jų pačių mėgstamiausiose vietose.

Akcija „Rezervuota jaunimui“ prasideda rytoj ir tęsis iki spalio 20 dienos.

Pristatymas vyks Moniuškos skverelyje, esančiame šalia Šv. Kotrynos bažnyčios (Vilnius g. 30). Pradžia 11 val.

Share Button

You may also like...

2 komentarai

  1. Gramatiejus parašė:

    Kodėl dalbajobai vietoje žodžio „prasidės“ rašo „startuos“?

  2. Šiaip parašė:

    O kodėl tu rašai „dalbajobas“ vietoj kokio nors asilo ar vištgaidžio? Gal startuos naudojamas dėl kokios nors simbolinės reikšmės startui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.