Sveikuolių sąjunga žengia į antrą 25-metį

Duona


Duoną raiko Šeimininkių šeinininkė Danutė Kunčienė ir Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis [Juozo Dapšausko nuotrauka]

Praėjusį savaitgalį Lietuvos sveikuolių sąjungos nariai ir draugai Palangoje susirinko į Sąjungos 25 metų jubiliejų. Kaip visada didelę svečių ir palangiškių minią pradžiuginę savo linksmomis maudynėmis Baltijos jūroje, salėje prisiminė nueitą kelią, pagerbė iškeliavusius amžinybėn aktyvius narius. Sąjungą sveikino iš įvairių Lietuvos vietų suvažiavę klubų atstovai, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų vadovai ir kiti partneriai, kurie kartu darbuojasi, kad Lietuva būtų vis sveikesnė šalis ir išsivaduotų būtent iš tų gėdingų paskutinių vietų pagal sveikatos, ligotumo rodiklius.

Paskutiniais metais Lietuvos sveikuolių sąjunga atrado naujų partnerių, taip pat atsisijojo tie, kurie partneriais buvo tik „dėl vaizdo“. Taip pat pastaraisiais metais į Sąjungą ateina daug naujų, jaunų žmonių, kurie organizacijai duoda naują toną ir veikimo būdus.

Realybė tokia, kad Sąjungos pasveikinti atvykti nesiteikė pagrindinių valstybių institucijų atstovai. Tikriausiai, jiems priimtina ta oficiali gąsdinanti statistika Lietuvos sergamumo, sveikatos srityje? Nieko net nemanoma keisti? Ligotus, neblaivius žmones langviau valdyti, jais manipuliuoti, gąsdinti, meluoti, pažadėti nerealių dalykų.

Ilgametis Lietuvos sveikuolių sąjungos vadovas Dainius Kepenis sakė, kad jau 25 metai kuriama graži Lietuvėlė savųjų tarpe, bet turime viltį, kad tos sveikos, blaivios, tikrai laisvos Lietuvos idėja taps visos Lietuvos idėja ir tikrovė.

Po šventinių kalbų visi susirinko prie sveikuolių šeimininkių paruošto stalo, kuris parodė, kad švęntinės vaišės gali būti skanios, skalsios, gražios ir svarbiausia sveikos.

Juozas Dapšauskas

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.