fbpx

Testas: vertybės ir idealai
1 (1)

Perskaitykite žemiau pateiktus klausimus. Užsirašykite PIRMĄ į galvą atėjusią mintį, asociaciją.

1. Jūs ne viena(-s). Jūs vaikštote po mišką. Su kuo Jūs vaikštote?

2. Kaip atrodo miškas? Kokie medžiai aplink: spygliuočiai ar lapuočiai?

3. Jūs išeinate į nuostabią miško pievelę ir matote ten žirgą/kumelę. Aprašykite jį/ją.

4. Jūs einate su žirgu/kumele ir prieinate upę. Kaip pereisit upę? Sėdėdami ant žirgo? Atskirai. Laikydami žirgą/kumelę už pavadžio?

5. Dabar pamirštam žirgą/kumelę. Prieš Jus platus laukas, jo viduryje siena. Apibūdinkite sieną: trumpa, ilga? Aukšta ar žema? Yra durys ar nėra?

Interpretacija>>

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 1]

26 Responses

 1. Atitiko visu 100%, na jei iš ties tai 95%.. :)

 2. Martyna parašė:

  keistai biski, kai kas atitiko :) bet mano idealas tai turetu buti ji, balta, ilgais plaukais ir neramiai besiduodanti ;D

 3. Arminas parašė:

  Tokie testai mane baugina, nejaugi aš taip lengvai nuspėjamas.

 4. Kite parašė:

  atitiko 99% :) ta 1% pasilieku, nes gyvenimas juk kinta :)

 5. Dalia parašė:

  3. ir 5. klausimų paaiškinimai neišsamūs, per daug vietos interpretacijoms. siena gali buti ir tam tikros medžiagos, spalvos, ji gali buti žema truma ir be duru. nejau tai nieko nereiskia ir žmogaus būdo ypatybių netikslina?

  • Albe parašė:

   Miela Dalia, noreciau pakartot kas parasyta buvo: Siena simbolizuoja tai, kaip Jūs matote problemas savo gyvenime… Iš čia plaukia ir visos kitos pasekmės: jei siena ilga ir be durų, tai Jūsų problemos Jums atrodo neįveikiamos, jei siena saikingo dydžio ir turi landų, tai visos problemos, paprastai, Jums atrodo įveikiamos. Man buvo labai sunku isivaizduot siena nes pas mane ner problemu pas mane labai optimistiskas poziuris i gyvenima. Linkiu jum kad jusu siena butu kuo mazesne ir laikui begant isnyktu.

 6. Albe parašė:

  Atitiko 100% superinis testas. Aciu!!!

 7. renata parašė:

  na, nelabai. Vaiksciojau su sunimi kurio net neturiu :), tai man idealus pasivaiksciojimas. Gal as trokstu vienatves? Gal ir taip, as ja megaujuosi :). 2 klausimas nelabai atspindi realybe. Pvz as isivaizdavau psygliuocius, bet tokia silta atmosfera kaip prie juros, saulute, pusynai, zalia, silta. Visa kita gal ir atitinka. Tik tikrai nesuprantu,, ar man patinka vyrai graudziomis, didelemis akimis, baigstus ir svelnus?

 8. irma parašė:

  o jeigu siena aukšta, bet apgriuvusi ir trumpa? be durų? :) viskas atitinka, tik su 3 ne iki galo supratau..

  • Kris parašė:

   Vadinasi Jūsų problemos visada apeinamos, nes siena neilga. Arba lengvai išsprendžiamos, nes siena jau ir taip apgriuvusi :) Manyčiau taip :)

 9. Vaida parašė:

  Tinka, labai :)

 10. rasa parašė:

  atitiko

 11. JURGITA parašė:

  Atitiko, tikrai tiksliai :) Aciu! L)

 12. Bronius parašė:

  Stebuklingai viskas atitiko

 13. lela parašė:

  Siaip tai viskas atitiko, tik kad zirga isivaizdavau juoda su baltais karciais kazkodel, tai cia kaip – vyras juodaodis blondinas? :D :D

 14. Alice parašė:

  Įdomu, tačiau nelabai atitiko.
  Įsivaizdavau, kad vaikštau po mišką su drauge, tik todėl, kad tikrai neseniai ten buvome. Ir dėl jos svarbos mano gyvenime, suabejočiau… O žirgas parašiau – rudas. Ar tai reiškia, kad mano vyro idealas juodaodis? :) :)

 15. Kris parašė:

  Panašu, kad ne tik man kilo keblumų su žirgu :) Gal reiktų patikslinti klausimą, nes daugelis pagalvojome apie žirgo išvazdą. Nuo mažens patinka pilki su baltom dėmelėm Orlovo ristūnai :))) Na, o problemos pas mane mano ūgio, be galo be krašto, be jokių landų :(((
  Įdomus testas, manau, kad man atitiko (išskyrus žirgą).

 16. sigita parašė:

  Nelabai man testas. Taip, jei mąstai apie žmogų, su kuriuo vaikštai, tai pirmiausiai visada pagalvoji apie tuos, su kuriais labiau bendrauji. Tas pats, kaip klausti „kokios spalvos šaldytuvas”. Miškas – pušynas prie šiltos jūros – niekaip nesusiją su neigiamom emocijom, ar nepasitikėjimu žmonėmis, o atvirkščiai. Arklys – perdaug plati interpretacija. O kaip kerti upę – nebūtinai egoizmo išraiška. Man kaip merginai iš kaimo, net minties nebuvo bristi per upę ir šlapti kojas, kai tam yra tinkamas gyvulys. Taigi, tai daugiau apie problemos sprendimą, o ne išnaudojimą. Žodžiu, mokyklos lygio interpretacija.

 17. Deimante parašė:

  Nerealiai viskas atitiko :)

 18. Andrius parašė:

  Puikus, trumpas testukas. Atitinka tiksliai. buvo keista, kad arkli pats buciau bandes pernest, o siena tai super mini gavosi mintyse (tokia nikstuku statyta) :D

 19. sandra parašė:

  na atitiko, ir sakyciau daug…o kaip paaiskintumete jog mano siena , sviesiu plytu neauksta neilga ir plona…va taip ir apibudinau :D aij dar parasiau be duru :) vadinas problemos nedideles bet neisprendziamos….siaip testas gana taiklus :)

 20. jovi parašė:

  Viskas atitiko, Tik tos kumeles isvaizda keista:-)

 21. Gerda parašė:

  labai patiko sitas, ir beje daug kas atitiko

 22. Miglė parašė:

  hahaha, vaikščiojau su meška, o svajonių vyras matyt bus šviesaus gymio žilagalvis… testai matyt suorientuoti į realistinę vaizduotę turinčius asmenis, o aš matyt sugebu nuklysti per toli.

 23. Viltė parašė:

  Vyro idealas – rudas, nuleidęs galvą valgo žolę :) na, o šiaip visa kita atitiko daugmaž :) ačiū :)

 24. Dalia parašė:

  Atitiko visiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.