Iliustracija: Ian Dooley / Unsplash

Vienas jaunuolis niekaip negalėjo išsirinkti sau nuotakos: tai veidas atrodė nepakankamai gražus, tai figūra nepakankamai patraukli, tai per kūda, tai per stambi… Bet kartą jam pasisekė – jis susitiko burtininką, kuris pažadėjo išspręsti jo problemą.

– Štai degtukas, – tarė magas. – Kai tik būsi pasirengęs, sulaužyk jį prieš bet kokią merginą ir ji palaipsniui taps tokia, kokios tu nori.

Draugai ir šeimos nariai pastebėjo, kad jaunuolis pradėjo susitikinėti su mergina. Ta mergina su kiekviena diena ėjo vis gražyn ir gražyn. Netrukus jie susituokė.

Po metų visi pradėjo pastebėti, kad mergina ėmė prasčiau atrodyti. Ir veidas kažkoks nebe toks, ir figūra nebe tokia patraukli. Labiausiai nuliūdo, žinoma, pats jaunuolis.

Vaikinas susirado magą, kuris kadais jam davė degtuką ir piktai pareiškė:
– Tu mane apgavai! Burtai nebeveikia! Kodė!?
– Jie puikiai veikia, – atsakė magas. – Išrinktosios išvaizda tiksliai atitinka tavo pageidavimus. Tiesiog dabar tu pradėjai ieškoti joje trūkumų.

 

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!