Tyrimas apie Bendrojo pagalbos centro telefono numerį 112

exit-24102_640

Foto: Nemo/Pixabay

Socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ vadovas Mindaugas Jonušas rekomenduoja, kad savo labui būtina ir privaloma visiems be išimties į savo mobilaus telefono adresų knygutę įsivesti Bendrojo pagalbos centro telefono numerį 112.

Baimės streso atveju šį numerį daugelis pamiršta. Jei jis įrašytas į adresų knygutę mobiliajame telefone, tikimybė išsikviesti pagalbą žymiai didesnė. Tai gali patvirtinti daugelis ekstremalias situacijas patyrę žmonių. Žmonės, gresiant nelaimei, sutrinka dėl amžiaus savybių, išgąsčio ir kitų priežasčių.

Atlikto tyrimo rezultatai rodo , kad 95 procentai Lietuvos gyventojų nerimtai žiuri į šią savisaugos priemonę. Priežastys labai banalios: nuo „kam to reikia“ iki „aš viską žinau“, bet ar tikrai?
Lietuvoje pastaruoju metu kas savaitę dingsta žmonės. Daugiausia nukenčia jauni žmonės, nes jie yra mobiliausi. Todėl ši asmeninė nelaimių prevencija, įsivedant BPC telefono numerį- 112 yra gyvybiškai svarbi ir būtina.

Visi, kurie naiviai į tai žiūrėjo, pernelyg pasitikėjo savimi, nelaimei ištikus, užmiršo net savo vardą ir kur yra. Visi jie pripažino, kad neįrašyti pagalbos telefono į adresų knygutę yra klaida.
Nuoširdžiai linkime saugių ir malonių kelionių.

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.