fbpx

Vasaros vaikų užimtumo grupė
0 (0)

Iliustracija: Scott Webb / unsplash.com

Vasaros metu jūsų mažylį ar mažylę prižiūrėsime 3 – 4 val. per dieną, jaukiame 36 kv. m kabinete netoli „Vingio” kinocentro Vilniuje.

Programoje – arbata, burbulų baseinas, lavinančios knygelės, terapinės pasakos, relaksacijos, socialinių įgūdžių ugdymas, vaiko pasitikėjimo savimi stiprinimas ir esant poreikiui emocinė paramai bendrai.

Jei neturite kur palikti vaiko dalį dienos, vaikui sunkiau atsigauti po nesėkmių mokykloje, ar norite, kad vaikas saugioje aplinkoje mokytųsi bendrauti ir atsiskleistų žaisdamas – tuomet ši grupė tinka jūsų mažyliui ar mažylei…

Tikslas: lavinti gebėjimus žaisti ir bendrauti, vaizdo/garso programų pagalba skatinti vaikų emocinę sveikatą, motyvaciją bendrauti ir mokytis
Vaikų amžius: nuo 6 iki 12 m.
Organizuoja: psichologės Inga Polikevičiūtė, Marina Guptor ir Sonata Patapienė, mokytoja Agota Rimkutė.
Laikas: grupė vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio, tarp 11 – 15 val., liepą – rugpjūtį. Tikslus darbo laikas derinamas su klientais.
Renginio vieta: Savanorių pr. 22, Vilnius
Kaina: 20 Eur/diena (3 – 4 val.*)
Papildomai yra galimas vaiko psichologinis įvertinimas, esant poreikiui – psichologinis konsultavimas ne grupės ribose, lietuvių/rusų kalbomis: 20 Eur.
Laukiame jūsų klausimų ir registracijos el. paštu studijanendre@gmail.com arba telefonu 8 603 54862, VšĮ „Nendrė” Psichologinės ir psichoterapinės pagalbos studija, facebook’e.
*Dalyvavimo grupėje trukmę renkatės jūs

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.