vilunasLengva pastebėti, kad užplūdus neigiamoms emocijoms pakinta mūsų kvėpavimas, jo ritmas, trukmė. Kvėpavimas pasidaro paviršutiniškas, trukčiojantis, greitas, nestabilus. Siekiant nusiraminti, įvairiose savireguliacijos sistemose patariama tiesiog keisti kvėpavimą, jo ritmą ir trukmę.

Jurijus Vilūnas sulaukęs 40-ies tapo labai ligotu žmogumi. Jį kamavo cukrinis diabetas, širdies problemos ir tiesiog bendras fizinis išsekimas. Medikai pasakė, kad visa tai nėra pagydoma, belieka tikėtis tiesiog ne tokio greito ligų progresavimo. Vilūnas nenorėjo su tuo taikytis. Nors turėjo istorijos mokslų kandidato laipsnį – drąsiai nėrė savarankiškai tyrinėti savo ligas bei alternatyvios medicinos galimybes. Nebuvo ką prarasti.

Jurijui pavyko. Jis atrado natūralius žmogaus prigimtyje slypinčius mechanizmus ir išsigydė visas savo ligas. Maža to, dingo žili plaukai, atjaunėjo. Jurijus Vilūnas yra raudulingo kvėpavimo pradininkas.

Metodo teorinis pagrindas 

Dauguma žmonių neteisingai kvėpuoja, todėl deguonis nėra tinkamai įsisavinamas ir nepatenka į vidaus organus. Dėl to stringa jų veikla, atsiranda visokiausios ligos. Esmė paprasta: iškvėpimas turi būti ilgesnis nei įkvėpimas.

Visos bėdos dėl sutrikusio natūralaus kvėpavimo ritmo. Jį atstačius išnyksta net tokios baisios ligos kaip vėžys ar bronchine astma, o spaudimas pagerėja net po pirmų 2-3 raudulingo kvėpavimo minučių.

Vilūno seneliai buvo ištremti iš Lietuvos į Uralą. Po atgimimo J. Vilūnas lankėsi Lietuvoje, skaitė paskaitas, deja lietuviškai nekalba.

Autoriaus vaizdo įrašas išsamiai pristatantis visą metodą (Rusų kalba):

Nuorodos:
Išsamesnį straipsnį šia tema lietuviškai rasite čia >>
Autoriaus svetainė: vilunas.narod.ru
Kelias jo knygas rusiškai galima atsisiųsti čia >>

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!