Aprašymas

Kvadratas
Žmonės „kvadratai” paprastai kantrūs, neįtikėtinai užsispyrę, atkaklūs. Numoti ranka kažką pradėjus sakant „vis tiek nieko nesigavo” – ne jų stiliuje. „Kvadratai” žingsnis po žingsnio, metodiškai, atkakliai juda link išsikelto tikslo, it asfaltavimo mašinos. Dėka šių savybių, jie tampa puikūs profesionalai. Jie nėra linkę į  improvizaciją ar ekspromtą, jų požiūriu, gyvenimas yra geras, ei jis eina pagal planą. Tai stabilumo gerbėjai, mėgsta kurti logiškas, nuoseklias schemas, nekenčia siurprizų.

Stačiakampis
Stačiakampis laikomas laikina, pereinama, tarpine figūra. Stačiakampį, paprastai, renkasi savim ir savo gyvenimu, šiuo metu, nepatenkinti žmonės, siekiantys pokyčių. Jiems tiktų posakis „Gerai ten, kur mūsų nėra“. Pagrindinės :stačiakampių“ savybės yra smalsumas, drąsa, domėjimasis viskuo kas nauja. Visa savo širdim jie trokšta permainų, naujas žinias sugerdami it kempinė. Žmonės itin retai išbūna ilgesnį laiką stačiakampio fazėje, paprastai, kai tik apsisprendžia dėl tolimesnės veiksmų krypties, jie „mutuoja“ į kažkurią kitą figūrą.

Trikampis
Žiemą ir vasarą, nepriklausomai nuo oro užgaidų ar sezono aprangos reikalavimų, šie žmonės apsirengę geltonais lyderių marškinėliais. „Trikampiai” yra tikrasis „Enerdžiaizeriai”, tik skirtingai nuo baterijų yra ambicingi bei pragmatiški. Jie žino ko nori ir kaip to pasiekti. Darbe moka aiškiai pabrėžti savo nepakeičiamumą. „Trikampiai” paprastai mano, kad apskritai, visose situacijose, egzistuoja tik du požiūriai – jų požiūris ir neteisingas. Tai stiprios asmenybės, pavojingi konkurentai, atrodo, kad jų gyslomis teka konkuravimo dvasia, o ne kraujas.

Apskritimas
Žmogus „apskritimas”, kaip niekas kitas geba įsijausti ir atjausti kitą, jam nėra sunku įsivaizduoti save kito asmens vietoje, pajusti kito emocijas. „Apskritimai“ gali jaustis laimingas tik tada, kai viskas yra gerai ne tik pas juos, bet ir pas jų artimuosius, draugus. „Apskritimai nemėgsta konfliktuoti. Paprastai jiems brangesnė ramybė nei tiesa, 99 atvejais iš 100, nusileis pirmi, vardan šventos ramybės.

Zigzagas
„Zigzagai” – originalios, kūrybingos asmenybės. Jie atmeta pramintus kelius, štampus ir stereotipus, daro viską savaip, išrasdami naujus, nestandartinius sprendimus. Tarp šių originalų dažnai pasitaiko charizmatiškų ir žavių asmenybių. „Zigzagai” gana lengvai praranda pusiausvyrą, jų nuotaika gali dažnai šokinėti. „Zigzagai” – puikus oratoriai, pasiruošę dalintis naujomis idėjomis su visais norinčiai (tiesą sakant, su nenorinčiais – taip pat).

(Tai mėgėjiškas ir skubotas vertimas, tad iš anksto atsiprašome už visus teksto nesklandumus)

Pasidalinkite komentaruose kiek atitiko. AČIŪ

Į pradžią >>


2 Responses

  1. Greta parašė:

    Man patinka zigzagas. Jeigu tikrai esu kūrybinga, tai šis atsakymas mane džiugina. Bet oratoriaus savybės savyje dar neatradau. Gal dar ne laikas?:)

  2. Adas parašė:

    Toks aš esu tikrai. Taikliai parašyta apie nusisistovėjusias dogmas, kad keičiu stereotipus ir štampus, taip pat ir tai įgnoruojantiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.