fbpx

10 sprendimų, kurių niekada nesigailėsite
0 (0)

gyvenimas

Dažniausiai mes gailimės to, ko neįgyvendinome. Šansų, kurių atsisakėme. Santykių, kuriems užvėrėme duris. Sprendimų, kuriems priimti išeikvojome per daug energijos. Tačiau Dalai Lama pasakė, „Prisiminkite, kad kartais negauti to, ko norisi, yra didžiausia laimė“. Viskas, kas mūsų gyvenime neįvyko, yra apipinta magija, kadangi nežinodami galutinio rezultato, mes jį paverčiame idealia iliuzija. Galvojame, kad šalia būtų geresnis žmogus, dirbtume perspektyvesniame darbe, keliautume po pasaulį, patirtume daugiau nuotykių… Taigi, gailėtis to, kas neįvyko, yra beprasmiška, kadangi praeitis jau nesugrįš, o padarytų sprendimų pasekmės neišnyks tik spragtelėjus pirštais.

Mes kiekvienas turime galimybę daryti įtaką savo ateičiai, išsivaduoti iš to, kas mus slegia, erzina, atsikratyti praeities pančių. Štai 10 sprendimų, kurių niekada nesigailėsite, o priimti juos galite jau dabar pat!

Supraskite, kas jums patinka, ir gaukite tai

Žmonės dažniausiai būna nelaimingi tada, kai jie nežino, kas tokie yra, nesuvokia savo asmenybės, blaškosi, nežinodami ko griebtis. Turite eksperimentuoti ir išbandyti daug ką, kad atrastumėte savo meilę, tai, kas pakylėja iki devinto dangaus ir užpildo sielą. Kuo daugiau bendraukite su bendraminčiais ir nešvaistykite laiko tam, ko negalite pakęsti, kas jus pūdo iš vidaus. Ignoruodami savo vidinį balsą mes pasmerkiame savo ateitį ir laimę, gyvenimą, kurį norime iš tikrųjų gyventi, bet tam nesiryžtame.

Išgyvenkite kiekvieną gyvenimo dieną laikydamiesi savo plano

Mus labai dažnai bando kažkas paveikti, nukreipti neva tinkama kryptimi, įtikinti, kad turime elgtis vienaip, o ne kitaip. Tačiau šiuo atveju mes neturime vieno pasaulio ir vienos tiesos. Žmogaus gyvenimas yra toks, kokį jis mato, o juk kiekvienas mūsų jį mato skirtingai. Tik jūsų kaltė, jeigu neįsiklausote į save ir pasiduodate kitų įtakai. Intuicija, vidinis balsas ir širdis – trys gyvenimo palydovai, kurių mes nenorime vestis šalia, o derėtų. Kas žino, kiek naujo sužinosite apie save?

Kiekvieną rytą pradėkite nuo teisingų dalykų

Neleiskite savo svajonėms likti tik svajonėmis. Tik kalbėdami ir nieko nedarydami mes tarsi numetame viską kitų malonei ir valiai. O kur mūsų pačių iniciatyva? Turite suprasti, kad už savo gyvenimą esame atsakingi tik mes patys, tad laukti, kol kažkas sugalvos jums padėti – beprasmiška. Viskas jūsų rankose, be to, supraskite, kad reikia eiti link savo tikslo, o ne tiesiog jaustis užimtu bet kuo. Visi veiksmai turi būti nukreipti į tam tikro rezultato troškimą.

Žvelkite į realų gyvenimą, o ne į telefono, televizoriaus ar kompiuterio ekraną

Tiesa ta, kad šie prietaisai hipnotizuoja, įtraukia ir palieka mus be žado. Mes realų gyvenimą mieliau keičiame į virtualų, nes ten viskas atrodo paprasčiau, tačiau kokia to kaina? Nemokėjimas bendrauti, nesugebėjimas pajausti, kompiuterizuoti santykiai ar prie pietų stalo rankose laikoma ne tik šakutė, bet ir išmanusis telefonas? Gyventi realiai realiame pasaulyje suvokiama kaip prabanga, kuri niekam nereikalinga todėl, kad mes mėgstame viską apsunkinti. Tačiau ar ne geriau matyti gyvenimą tokį, koks jis yra iš tikrųjų? Kažin kuris norėtų prisiminti senatvėje, kad jaunystė prabėgo mirkstant socialiniuose tinkluose?

Visada ir visur būkite geri

Dalai Lama išmintingai pasakė: „Jeigu įmanoma būkite geri. O tai įmanoma visada.“ Žmonės nemoka elgtis su blogais poelgiais. Jie juos kaupia savo sielos kertelėje, ištraukia, apžiūri ir vėl įsideda atgal. Jie pyksta, nekenčia, tūžta, graužiasi ir taip save naikina, kad nė patys nesuvokia, kiek energijos iššvaisto.

Patarimas: paleiskite tiek savo, tiek kitų blogus poelgius, atleiskite visiems ir gyvenkite toliau, pasimokę iš savo ir kitų klaidų. Verčiau šildyti sielą gerais prisiminimais, kurie ir yra mūsų varomoji jėga, bei stengtis patiems laikytis savo įsitikinimų ir vertybių.

Mylėkite save

Viso gyvenimo meilė dažnai tėra iliuzija. Žmonės keičiasi, jie išeina, ateina, praeina pro šalį, tačiau jūs visada turėsite save patį, savo asmenybę, savo vidinį pasaulį. Jeigu nemylite savęs, nesutariate ir nerandate bendros kalbos su savimi, apie kokią meilę kitiems galime kalbėti? Meilės nereikia laukti iš kitų, kadangi ji yra mūsų pačių viduje. Skleisdami ją aplink, mes pritraukiame dar daugiau teigiamų emocijų.

Daugiau laiko praleiskite su mylimais žmonėmis, mažiau darbe

Nors darbas šiuo metu suvokiamas kaip savirealizacija ir jo svarba vis auga, žmogui reikia ir kitokio pasitenkinimo, kurį suteikia brangiausiai ir artimiausi žmonės. Atsidėdami vien tik profesijai, mes atsisakome asmeninio gyvenimo privalumų, praleidžiame daug svarbių dalykų, vykstančių mūsų vaikų pasaulyje, nebemokame pasidžiaugti tuo, kas vyksta šalia kiekvieną dieną… Svarbu tinkamai sudėlioti prioritetus ir gerai paskirstyti laiką, kad pajaustumėte stabilumą ir harmoniją.

Visada sakykite tai, ką norite ar privalote pasakyti

Tačiau netėkškite visko į akis, jeigu jaučiate, kad tai gali įskaudinti kitus žmones. Atitinkamas tonas, gebėjimas laviruoti savo žodžiais, emocijomis ir mintimis dažnai net bjaurią tiesą paverčia visai priimtina ir suvokiama, nesukeliančia noro pašnekovui šokti nuo tilto.

Slėpti savo mintis ir jausmus, kai jie gali kažką pakeisti – nedovanotinas bailumas. Tiesiog reikia mokėti išsakyti savo nuomonę diplomatiškai. Tyla – ne visada gera byla, kadangi neišsakytos mintys užpildo mūsų kūną, nusėda giliai viduje, o vėliau išsiveržia tikru gaisru ar susargdina.

Išsivaduokite iš nesveikų santykių

Kiekvieno mūsų gyvenime pasitaiko žmonių, su kuriais sunku atrasti bendrą kalbą. Santykiai, kurie nekelia jokio pasitikėjimo, kai žmonės nejaučia vienas kitam pagarbos, negali nieko duoti energijos, jausmų, vertybių, požiūrio prasme, dažniausiai yra pasmerkti tiesiog egzistuoti be jokios naudos. Juk keitimasis pozityvia energija ir yra vienas iš maloniausių draugystės privalumų.

Nutraukti santykius visuomet yra labai sudėtinga, tačiau išvalę savo gyvenimą nuo tų, kurie jus žlugdo emociškai, pasijausite kur kas laisvesni. Kartais draugystės turi galiojimo laiką ir kai jam ateina galas, metas tiesiog tai priimti.

Išmokite paleisti

Mintys, svajonės, žmonės, praeitis ir begalė kitų dalykų kartais mūsų gyvenime tampa tikrais stabais. Mes nieko nenorime paleisti, nieko nenorime atsisakyti ir tik laikomės įsikibę nagais. Tačiau kaip atrasti vietos kažkam naujam ir ypatingam, jeigu jūsų gyvenimas užgriozdintas begale nereikalingų dalykų?

Būkite drąsūs ir ženkite tą žingsnį į priekį, kad būtumėte laimingesni, kad atrastumėte savo gyvenime dar daugiau spalvų, potyrių ir tikrąją harmoniją bei pilnatvę.

Šaltinis: Ji24.lt
Daugiau: wisebread.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]
Dalintis:

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.