26 gydančios Louise L. Hay mintys
4.8 (5)

sveikata

Ši kultinė moteris, išleidusi daugiau kaip 30 populiarios psichologijos knygų apie tai, kaip pažadint savo snaudžiantį potencialą, savo skaitytojams siūlo išbandyti keisti gyvenimą, reguliariai kartojant teigiamas nuostatas (afirmacijas).
..
Louise L. Hay (88 m.) įsitikinusi, kad mes ir tik mes esame atsakingi už savo likimą, o pagrindinė bestseleriu tapusios knygos You Can Heal Your Life („Jūs galite išgydyti savo gyvenimą“) mintis yra ta, kad visata nėra mūsų kritikė: ji mus priima tokius, kokie esame ir kaip veidrodis atspindi mūsų nuostatas. Skeptikams, netikintiems jos metodu, Louisa teigia, kad viską patikrino ir pati išsigydė: o jos biografija tokia, kad niekam nelinkėtum: tėvų skyrybos, išprievartavimas, žiaurus patėvis, nėštumas paauglystėje, vyrų smurtas, menka savivertė, galiausiai – vėžys… Tačiau ji pasveiko, atsitiesė ir jaučiasi laiminga.

Taigi, kaip sau nepakenkti juodomis mintimis ir visuomet išlikti pozityviam?

1. Jūsų stiprybė – jūsų prote. Neverta ieškoti jos išorėje. Verčiau atraskite harmoniją su savimi.

2. Viskas, ką transliuojate pasauliui, neišvengiamai grįžta atgal.

3. Neverta vėl ir vėl išgyventi praeities. Ją reikia išmokti paleisti – būtinai su meile ir dėkingumu.

4. Apniko negatyvios mintys? Reaguokite ramiai, tiesiog gūžtelėkite pečiais ir nukreipkite savo dėmesį į ką nors įdomesnio.

5. Reikia sugebėti įsiklausyti į savo kūną. Jis nuolat mums kažką primena, siunčia įvairius signalus. Kiekviena ląstelė reaguoja į mintis ir žodžius. Jei susirgote – paieškokite ligos priežasčių: tai gali būti senos nuoskaudos, baimės, pyktis, nepasitenkinimas. Atskratydami jų, patys nepajusite, kaip gyjate.

6. Meilė yra nuostabus jausmas. Bet prisiminkite Oscaro Wilde‘o citatą: „Bendravimas su savimi – romanas visam gyvenimui“. Patikėkite, santykiams su savimi reikia skirti daugiau dėmesio, nei romanams su kažkuo kitu, juk jie iš esmės yra laikini.

7. Nesiverskite per galvą siekdami tobulybės. Idealas – ne tikslas, o tik siekis. Mylėkite save čia ir dabar. Neatidėkliokite.

8. Verčiau pamirškite savikritiką. Priešingai – priimkite save tokį, koks esate. Savęs nemylintys žmonės nesulaukia gerų permainų ir nesugeba atjausti kitų.

9. Pasaulis – ne bekraštė dykuma. Čia visko pilna – visata tik ir laukia, kad susipažintumėte su jos gėrybėmis. Kai tik patikėsite, kad joje visko daug – pinigų, galimybių, laimės, meilės – gausite ne tik to, bet ir kitko, apie ką dar nespėjote pasvajoti.

10. Žmonės, kurie jus įžeidė ir įskaudino, patys kenčia. Jie tiesiog pasiklydę šiame gyvenime – atsiminkite tai, ir jų griežtai neteiskite.

11. Mūsų įsitikinimai susiformuoja dar vaikystėje. Paskui mes keliaujame per gyvenimą ir kuriame situacijas, kurios atitiktų mūsų nuostatas.

12. Bet ką darydami – darykite su meile.

13. Lyginti save su kitais – tuščias ir nedėkingas darbas. Tai tik kliudo tobulėti.

14. Jei jus baugina permainos, įsivaizduokite, kad tvarkotės namus. Iš pradžių vieną kambarį, paskui – kitą ir palaipsniui sutvarkote viską.

15. Mūsų santykiai su pasauliu parodo, kaip mes save vertiname. Jei savęs nemylite, jei nuolat save kaltinate – neabejokite: visata jums dar pamėtės situacijų, kurios jums tikrai sukels negatyvius jausmus.

16. Ką reiškia mylėti save? Tai reiškia, švęsti faktą, kad gyvenate šioje Žemėje. Kai esate dėkingi vien už tai, kad gyvenate, to visiškai pakanka, kad ir pasaulis jus mylėtų.

17. Viskas, kas turi įvykti, įvyks. Tinkamu laiku. Tinkamoje vietoje. Su reikalingais žmonėmis.

18. Praeitis išnyko. Susitaikykite su tuo faktu. Galite pakeisti tik savo požiūrį į ją. Beje, labai kvaila save kaltinti dėl to, kad kažkada kažką įžeidėte ar kažkas įskaudino jus.

19. Meilė – vienintelis problemų sprendimas. Dažniausiai užtenka atleisti – atleidimas išvaduoja nuo kalčių ir nuoskaudų.

20. Meilė gyva kiekvieno esybėje. Kuo labiau mylite, tuo labiau jaučiatės meilės apsupti.

21. Jei problemoje matote galimybę keistis, o krizėje – potencialą augti, jūsų niekada neužklups netikėtos situacijos.

22. Nepakeisite kito žmogaus, kol nepasikeisite patys.

23. Priimkite tai, ką esant savyje anksčiau neigėte. Priimkite tai, kas atrodys kvaila ir juokinga. Užteks gėdytis ir kompleksuoti.

24. Išmokite gerbti save.

25. Kas iš tiesų yra ta meilė sau? Tai sugebėjimas išsikelti gyvenimo tikslą ir susirasti darbą, kuris būtų artimas širdžiai.

26. Nesistenkite ištaisyti situacijos. Geriau pakeiskite savo mintis. O problema pati išsispręs.
..
Šaltinis: Ji24.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 5 Vidurkis: 4.8]

5 Responses

 1. Audra parašė:

  Vertingos mintys apmąstymui ir pritaikymui, siekiant sėkmingiau ir prasmingiau gyventi…

 2. Irena parašė:

  Labai geros Louise L.Hay knygos.
  Siulyciau kas domisi tais dalykas tikrai
  perskaityt!

 3. Vilma parašė:

  Jūsų mintys visada vietoje ir laiku!
  Ačiū😉

 4. Anonimas parašė:

  ačiū, išmintinga, labai reikalinga šiam skubenčiam laike

 5. Anonimas parašė:

  dėkoju už mintis sekmadieniniam pasiskaitymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.