49 dovanų idėjos
5 (3)

dovanos

Ruošiantis didžiosioms metų šventėms sukame galvą, kokia dovana būtų geriausia mūsų artimiesiems ir draugams. “Provident” Kalėdų proga dovanoja jums net 100 dovanų idėjų, tarp kurių ir tos, kurios nereikalauja didelių finansų. Idėjos suskirstytos į tris gruoes: Nemokamos dovanos, Mažo biudžeto dovanos, Išskirtinės dovanos.

Linkime kūrybingų Kalėdų ir Naujų Metų!

Nemokamos dovanos

1. Atsiminimų dėžutė

Padovanokite artimam žmogui atsiminimų dėžutę. Ši dėžutė turėtų talpinti pačias gražiausias kartu praleistas akimirkas. Gražius atsiminimus užrašykite ant lapelių ir sudėkite į dėžutę.Tai puiki dovana Kalėdų rytą ar net Naujųjų metų naktį. Tegul vienas iš įrašų būna šios Kalėdos! Linkime įsimintinų Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų!

2. Rankų darbo žvakė

Padovanokite savo paties rankų darbo žvakę. Kaip žvakės pagrindą galite panaudoti taurę, nenaudojamą stiklinę ar nedidelį stiklainėlį. Mažytes žvakutes galima gaminti ir ledukų formelėse. Žvakės gaminimui jums reikės dagties, vaško drožlių, eterinių aliejų ir dažų. Vašką šildykite į keptuvę su vandeniu įstatytame stikliniame inde, ant viryklės. Kai vaškas ištirps įpilkite aliejų ir dažus, išmaišykite ir atsargiai pilkite į pasirinktą formelę, kurioje įdėta dagtis. Palikite sustingti. Žvakė – tai šilumos ir meilės simbolis, todėl ši dovana abejingų nepaliks.

3. Pažadų kortelės

Dovanoti vienas kitam dovanas ir dėmesį turėtume ne tik per šventes, bet ir kitomis dienomis. Siūlome Kalėdų proga artimam žmogui padovanoti dovanų rinkinį. Padarykite 12 kortelių, jose užrašykite, ką pasižadate padaryti kiekvieną mėnesį. Kortelę dekoruokite paveiksliukais. Pvz., „Gegužė: Užkandžiai, gėrimai, pagrindinis patiekalas ir desertas – visi skirtingose vietose.“, „Gruodis: Kino teatras, spragėsiai, filmą išsirinksi Tu.“ Tokie ir panašūs pažadai tikrai nustebins ir pamalonins jūsų artimąjį.

4. Kuponai

Mylimam žmogui padovanokite kalėdinius meilės kuponus. Juos pagaminkite iš popieriaus, suklijuokite. Ant jų surašykite pažadus, kuriuos pasižadate padaryti per metus. Tai gali būti ir ne itin malonūs namų ruošos darbai ar tai, ką jūs retai darote. Pvz., „Pusryčiai į lovą“, „Diena be mano bambėjimo“, „Visą dieną veiksime tai, ką nori tu“ ir pan. Padovanotus kuponus jūsų mylimas žmogus galės panaudoti bet kada, tačiau jūs turite pasiryžti juos visus įgyvendinti. Linkime kupinų meilės Šventų Kalėdų!

5. Slapta Kalėdų fėja

Nustebinkite savo mylimą žmogų darydami staigmenas ne tik Kalėdų rytą, bet ir švenčių belaukiant. Tapkite slapta Kalėdų fėja arba Kalėdų elfu. Tam susikurkite naują el.paštą. Tegu jo adresas būna žaismingas, pavyzdžiui, Kaledufeja@gmail.com. Kasdien rašykite savo brangiam žmogui laiškus – sakykite, kad mylite, linkėkite sėkmės darbe, kvieskite į namų kino teatrą ir pan. Būkite išradingi! To tikrai nepamirš Jūsų antroji pusė.

6. Sveikinimai paštu

Visuomet gera sulaukti kalėdinių sveikinimų iš brangių žmonių, todėl Kalėdoms siūlome paštu išsiųsti kalėdinius sveikinimus visiems artimiesiems. Dar geriau, jeigu tai būtų atvirukai, kuriuos gaminote jūs pats. Taip nustebinsite artimus, tačiau toli esančius žmones. Džiaugsmingų Šventų Kalėdų!

7. Video sveikinimas

Nustebinkite draugus nusiųsdami jiems kalėdinį video sveikinimą. Šiandien daugelis turime išmaniuosius telefonus, tad tai padaryti nebus sunku. Prieš kamerą pasakykite kaip labai juos vertinate ir linkite gražių švenčių. Tai bus puiki staigmena bet kuriam draugui, o ypač tam, kuris gyvena kitoje šalyje. Jaukių ir išradingų Šventų Kalėdų!

8. Įkvėpimas kitiems metams

Kalėdų proga artimiesiems padovanokite įkvėpimą kitiems metams: pagaminkite iš kartono daug dėžučių arba vokelių, ant jų užrašykite situacijas, kuriose reikalingas įkvėpimas, paskatinimas ar motyvacija. Pvz., „Kai nesiseka darbe“, „Kai nėra įkvėpimo ruoštis egzaminams“ ir t.t. užrašykite ir į jas įdėkite kruopščiai atrinktas motyvacines frazes, žymių žmonių mintis ar savo mintis ir palinkėjimus. Artimų ir jautrių Šventų Kalėdų!

9. Buvimas kartu

Kalėdų rytą apkabinkite ir pabučiuokite Jums brangius žmones. Susisukę į šiltus chalatus šventiškai papusryčiaukite, vėliau išgerkite kavos su pyragu. Niekur neskubėkite, mėgaukitės draugija kaip niekad. O kai jausitės iki galo pabudę, išsikepkite pyragą, pasipuoškite ir eikite į svečius. Svarbiausia – geros emocijos. Linksmų Šventų Kalėdų!

10. Netikėti linkėjimai

Visą gruodį kas rytą netikėčiausiose namų vietose palikite ant lapelio užrašytą linkėjimą savo artimiesiems. Lai Kalėdos būna visą mėnesį, kas žino, gal tai taps įpročiu? Ištikimų ir mylimiausių Šventų Kalėdų!

11. Jaukus puodelis

Vienas maloniausių dalykų žiemą – tai šilta arbata ar kakava. Jei mokate – numegzkite puodeliui pirštinę. Prisiūkite spalvingus elementus – bumbulus, sagutes, padarykite sniego senio emblemą. Turint tokią pirštinę arbata neatšals taip greitai, o ir puodelį bus malonu paimti į rankas. Jei megzti sekasi sunkiau – panaudokite seną pirštinę ir tiesiog ją dekoruokite. Šiltų ir minkštų Šventų Kalėdų!

12. Pažadų indas

Kartais mėgstame netesėti pažadų, tačiau per Kalėdas pasižadėti darbai tampa tarsi malonumu… visiems metams! Užrašykite ant lapelių gražius žodžius, norus, pažadus kiekvienai dienai iki kitų Kalėdų ir sudėkite į gražų indą. Dovaną gavęs žmogus kasdien ištraukia po vieną – visi jie turi būti išpildyti. Jaukių ir širdingų Kalėdų!

13. Padėkliukai

Prisiminkite vasarą, gal buvote prie jūros ir parsivežėte jūros akmenėlių? Iš jų galite pagaminti puikius padėkliukus arbatiniams, puodeliams ar net maisto lėkštėms. Juos galite suklijuoti ant kamštinio padėkliuko ar sukarpyto veltinio. Galite naudoti ne tik akmenėlius bet ir cinamono lazdeles, ant jų pastačius šiltą indą, namai pakvips cinamonu. Kvapnių ir įsimintinų Šventų Kalėdų!

Mažo biudžeto dovanos

14. Apelsinas vynui

Artimiesiems ar draugams Kalėdų proga padovanokite ne tradicinės formos rinkinį karštam vynui. Į apelsiną prismaigstykite gvazdikėlių, išpuoškite jį įdomiais ornamentais, galite įsmeigti ir anyžiaus sėklų. Apelsiną apriškite dovanų juostele, o kartu su kaspinėliu įriškite cinamono lazdelę. Tai mažytė, tačiau naudinga ir puikiai kvepianti dovanėlė. Linksmų Šventų Kalėdų!

15. Išsikepk pats

Kalėdos neįsivaizduojamos be gardžių patiekalų. Žmogui, kurį norite nustebinti padovanokite receptą stiklainyje. Sluoksniais į tuščią stiklainį suberkite reikiamus produktus pyrago kepimui, o patį receptą užklijuokite ant stiklainiuko. Vietoje pyrago recepto gali būti ir ingredientai karštam šokoladui: kakava, šokolado drožlės, zefyrai. Tai neabejotinai puiki saldi dovana. Skanių ir spalvingų Šventų Kalėdų!

16. Arbata su palinkėjimais

Nustebinkite brangų žmogų kalėdinės arbatos dėžute su palinkėjimais: paprastą arbatos dėžutę nudažykite, dekoruokite kalėdiniais ornamentais. Arbatos maišelius įdėkite į rankomis pagamintus mažyčius vokelius. Ant kiekvieno vokelio užrašykite palinkėjimą, vokelius taip pat gražiai apipavidalinkite. Šią dovaną gavęs žmogus supras koks jis jums svarbus! Kūrybingų ir jaukių Šventų Kalėdų!

17. Naminiai sausainiai

Nieko nėra geriau už jau tradicija tapusius naminius imbierinės tešlos sausainukus ir jų gardų kvapą Kalėdų rytą. Padovanokite artimiesiems ar draugams keptų imbierinių sausainukų. Nepamirškite juos iškepę gražiai dekoruoti glajumi. Sausainukus sudėkite į permatomus maišelius ir perriškite spalvota juostele. Paprasta, bet nuoširdu. Kvapnių ir skanių Šventų Kalėdų!

18. Dainų rinkinys

Per šventes padovanokite mylimam žmogui jums abiem patinkančių dainų rinkinį, įrašytą į kompaktinį diską. Nupieškite ir dekoruokite kompaktinės plokštelės viršelį. Tai puiki ir asmeniška Kalėdų dovana. Linkime melodingų ir gražių Šventų Kalėdų!

19. Dekoruotas puodelis

Arbata arba karštas šokoladas – tai vieni pagrindinių žiemos atributų. Padovanokite artimiesiems puodelius, kuriuos prieš tai išmarginkite kalėdiniais ornamentais ar tiesiog šiltais linkėjimais. Ši dovana bus ilgai nepamirštama. Linksmų Šventų Kalėdų!

20. Naminė uogienė

Kalėdos – pats tinkamiausias metas draugams ir kaimynams padovanoti vasarą virtas uogienes ar kitas rudens derliaus gėrybes. Sukurkite savo etiketę-sveikinimą ir užklijuokite ant uogienės stiklainio. Tai paprasta, tačiau labai vertinga kalėdinė dovana. Rūpestingų ir saldžių Šventų Kalėdų!

21. Receptų kortelės

Kalėdine dovana gali tapti ir jūsų jau išbandyti ir mėgstami receptai. Ant nedidelių kortelių atspausdinkite receptų aprašymus, korteles įlaminuokite ir perverkite žiedu. Žiedą pritvirtinkite prie medinio samčio ar mentelės. Ši dovana puikiai tiks draugei ar mamai, jos tikrai įvertins jūsų mažytes virtuvės paslaptis. Šviesių Šventų Kalėdų ir įkvepiančių kurti Naujųjų metų!

22. Dėkliukas planšetei

Jei jūsų artimas žmogus naudojasi planšete ar išmaniuoju, Kalėdoms pasiūkite jam dėkliuką. Dėkliukui siūti puikiai tiks vilna. Prie dėkliuko telefonui galite prisiūti ir kišenėlę ausinėms. Tai ir praktiška ir miela dovana, kurią jūsų mylimas žmogus visuomet nešiosis kartu su savimi. Šiltų ir jaukių Šventų Kalėdų!

23. Aliejus su prieskoniais

Nustebinkite savo draugus padovanodami jiems pikantiškų skonių aliejų, kuriuos bus galima naudoti patiekalams ar duonai gardinti. Supilstykite alyvų aliejų į nedideles talpas. Į kiekvieną iš jų pasirinktinai įdėkite: mairūno šakelę, česnakų, čili pipirų ar kitų prieskonių. Aliejus prisigers jūsų pasirinktų ingredientų aromatais ir skoniais. Šiltų Šventų Kalėdų ir pikantiškų Naujųjų metų!

24. Mieli prisiminimai

Atrinkite nuotraukas, kuriose užfiksuotos jums ir jūsų brangiam žmogui svarbios akimirkos. Atspausdinkite šias nuotraukas, o kitoje pusėje užrašykite, kas tai per akimirka ir kuo ji jums svarbi. Visas nuotraukas sudėkite į gražią dėžutę ir, žinoma, supakuokite.

25. Naminis pyragas

Iškepkite pyragą, kurį labiausiai mėgsta jūsų antra pusė, šeima, draugai. Galite iš meduolinės tešlos iškepti kalėdinį namelį arba iškepti mažyčius namukus, juos išpuošti glajumi, o jų apačioje išpjauti ertmes tam, kad namukas lengvai užsidėtų ant arbatos puodelio. Tai saldi ir įstabi dovanėlė švenčių proga, kuria džiaugsis ir maži ir dideli. Kūrybingų ir įsimintinų Šventų Kalėdų!

26. Saldainiai skardinėje

Skardinė pripildyta M&M’s saldainukų. Konservų skardinę atidarykite per apačią, išplaukite, suberkite į ją saldainius ir užtaisykite apačią. Ant skardinės užklijuokite smagią etiketę.

27. Eglutė kitaip

Sukurkite kalėdinę nuotaiką namuose ir nustebinkite artimuosius pagamindami kalėdinę eglutę iš spalvotų lapukų. Ant sienos, durų ar kitoje vietoje eglutės forma išklijuokite spalvotus lapelius. Tegul pagrindas būna žali lapukai, o spalvoti imituoja žaisliukus. Ant kiekvieno iš lapelių užrašykite per metus patirtas gražiausias akimirkas drauge su žmogumi, kurį norite nustebinti. Tai gali būti puiki staigmena Kalėdų rytą. Linkime šviesių ir jaukių Šventų Kalėdų!

28. Nuotraukų laikiklis

Atsiminimai per šventes ypač svarbūs. Tų akimirkų prisiminimams padarykite nuotraukų laikiklį: paimkite medžio blokelį ar apskritimą, išgręžkite nedideles skylutes ir susmeikite pagaliukus. Jų viršuje prilipdykite medinius skalbinių segtukus – tai bus nuotraukų laikikliai. Galite paimti ir tuščius, stiklinius butelius ar stiklainiukus, pripilti smėlio ir susmeigti laikiklius. Atsiminimų kupinų Šventų Kalėdų!

29. Rėmelis nuotraukoms

Smagiausias akimirkas ir artimiausius žmones norisi turėti šalia, ypač per šventes. Jei kartais negalite būti su brangiais žmonėmis – padovanokite rėmą su pačiomis brangiausiomis akimirkomis – nuotraukomis, kuriose esate užfiksuoti kartu. Taip pat galite naudoti tik stiklą su kartonu – jūsų draugystei rėmai nereikalingi! Neturėkite ribų per šias Šventas Kalėdas!

30. Papuošalų laikiklis

Per šventes moterims norisi padovanoti kažką dailaus, bet originalaus, tad gražūs rėmai gali tikti ne tik paveikslams, bet ir papuošalams! Juk kartais tuos smulkius auskariukus taip sunku rasti … Rėmelis-auskarų laikiklis damai tikrai išspręstų šią bėdelę! Tereikia elegantiško rėmelio, kamštinės medžiagos ir smeigtukų, ant kurių galima bus kabinti auskarus ar grandinėles. Patogių ir jaukių Šventų Kalėdų!

31. Senis besmegenis

Mažiausiems švenčių dalyviams jos pačios svarbiausios ir privalo būti linksmiausios! Juk taip smagu po namus ieškoti paslėptų Senių Besmegenių… Tam, kad sutaupytumėte, naudokite kojines. Kojinę prikimškite vatos, o į dugną įdėkite kelias sagas. Perriškite jį virvele, atskirdami kūną, nuo galvos. Uždėkite kepuraitę ir šalikėlį, tai bus puikus žaisliukas jūsų ir draugų vaikams. Draugiškų ir smagių šventų Kalėdų!

32. Rinkinys vyrams

Kalėdos dažnai tampa iššūkiu ir vyrams, čia per vieną vakarą reikia namuose įkurdinti medį ir atlaikyti vaikučių šėliones! Tad tokiam vyrui per Kalėdas įteikite specialų „Darbštaus vyro rinkinį“, kad kitos šventės taptų dar malonesnės. Nupirkite kelis įrankius (geriausia, kad būtų mediniai ir nespalvoti), taip pat vinių. Įrankius aprašykite, nuspalvokite savo rankomis, vinis suriškite į gražų ryšulėlį ir įdėkite į metalinį kibiriuką. Darbščių ir meilių Šventų Kalėdų!

33. Kūno šveitiklis

Palepinkite artimą žmogų nuostabiais pojūčiais vonioje! Pagaminkite apelsininį kūno šveitiklį su cinamonu. Jums reikės puodelio cukraus, mažiau nei puodelio alyvuogių aliejaus ir tiek pat kokosų aliejaus. Pridėkite kelis lašus apelsinų eterinio aliejaus bei cinamono. Gražiai supakuokite ir užriškite kaspiną. Malonių ir jaukių Šventų Kalėdų!

34. Vonios rinkinys

Pastebėjote, jog draugai ar tėvai dantų šepetėlius ir vatos diskelius deda į paprastus puodelius? Nusipirkite stiklainiukų ir padarykite iš jų vonios rinkinį. Spalvai išgauti naudokite kreidos ir pasirinktos spalvos akrilinius dažus. Pirmiausia užtepkite kreidos dažus, leiskite jiems išdžiūti, o tuomet tepkite akrilą. Gausite labai gražų, kiek sendintą stilių, o tokie indai tikrai papuoš namus. Spalvingų ir rūpestingų Šventų Kalėdų!

Išskirtinės dovanos

35. Receptų knyga

Padovanokite savo mylimam žmogui receptų knygą, o ją įteikite vakarienės metu, kurią patys pagaminsite išsirinkę patiekalus iš dovanojamos knygos.

36. Megztos dovanos

Kai lauke šitaip šalta, tuomet pačios geriausios dovanos – tos, kurios jūsų artimam žmogui padės sušilti. Kalėdų proga numegzkite jam šaliką ar pirštines. O jeigu megzti nelabai mėgstate ar mokate, nupirkite kalėdinėje mugėje. Tai ir praktiška, ir nuoširdi dovana, kurią gavęs žmogus apsidžiaugs jūsų rūpesčiu. Šiltų ir minkštų Šventų Kalėdų!

37. Naminis muilas

Kalėdoms nustebinkite draugus ir artimuosius padovanodami pačių gamintą muilą. Muilo gaminimas nėra lengvas, tačiau malonus procesas, jo receptų rasite internete, teliks išsirinkti labiausiai patinkantį. Nepamirškite virdami pagardinti muilą kvapniais eteriniais aliejais, įmesti levandos šakelę ar rožių žiedlapių. Sustingusį muilą supjaustykite, įvyniokite į maistinę plėvelę ir apriškite kaspinu. Tai originali ir naudinga dovana.

38. Šildyklė

Jūsų artimieji apsidžiaugs gavę dovanų rankų darbo šildyklę skausmui malšinti ar raumenims atpalaiduoti. Iškirpkite dvi norimo dydžio ir formos medvilnės iškarpas, jas susiūkite palikdami nedidelį plyšelį. Per jį supilkite į pagalvėlės vidų nevirtus ryžius ar grikius, taip pat galite įdėti prieskoninių žolelių, levandų, gvazdikėlių ar rožių žiedlapių. Pagalvėlę užsiūkite. Šią pagalvėlę priklausomai nuo dydžio reikia šildyti 2-3 minutes mikrobangų krosnelėje ir pridėti prie skaudamos vietos. Tai nedidelė, tačiau brangi dovana mylimiems žmonėms.

39. Žiemos popietė

Kodėl Kalėdos yra pati geriausia šventė? Nė vienas dalykas nebepanašus į rutiną. Pagaminkite pusryčius, sudėkite juos į termosą ir nuvažiuokite papusryčiauti į gražią vietą. Leiskite Kalėdomis alsuojančiam miestui jus priglausti baltai romantikai, kvepiančiai blyneliais su klevų sirupu. Jaukių ir skanių Šventų Kalėdų!

40. Prisiminimų knyga

Kartais per ilgus draugystės metus pamirštame svarbiausius jos įvykius, o taip smagu tai prisiminti šnekučiuojantis prie Kalėdų eglutės. Pasiryžkite aprašyti, kaip susipažinote su Jums brangiu žmogumi. Įsivaizduokite, kad rašote knygą, tam, kad niekada nepamirštumėte. Įteikite ją pasirinktam asmeniui. Nepamirštamų ir laimingų Šventų Kalėdų!

41. Dovana damai

Nupirkite plaukų šepetį, o jo nugarėlę dekoruokite spalvotais stikliukais, akmenėliais, užklijuokite metalinę ar iš kitos medžiagos padarytą to žmogaus pirmą vardo raidę.

42. Senio besmegenio rinkinys

Iškritus pirmam sniegui, mes žinome apie ką pagalvojate. Apie sniego senius! Juk tai vienas smagiausių užsiėmimų Kalėdų rytą! O tam reikia pasiruošimo, tad brangiam žmogui padovanokite rinkinį sniego seniui lipdyti su kvietimu tai padaryti kartu. Paimkite kibiriuką, angliukus ar kankorėžius, nedidelę šluotą. Nepamirškite morkos! Smagių ir išdykusių Šventų Kalėdų!

43. Laikikliai drabužiams

Trūksta pakabų svečiams atėjusiems per šventes? Namie tikrai galite atrasti visai nenaudojamų valgymo įrankių, tad būkite kūrybingi! Paimkite medinį blokelį ir šakutę arba šaukštą. Medinį blokelį nudažykite pasirinktais dažais, valgymo įrankį perlenkite perpus ir priklijuokite ar grąžtu pritvirtinkite prie blokelio. Genialu ir paprasta, tiesa? Ant jų taip pat galite kabinti raktus, puodelius, rankšluosčius! Tvarkingų ir kūrybingų Šventų Kalėdų!

44. Virtuvei

Ar prisimenate, kaip Šventų Kalėdų vakarą močiutė sėdėdavo ir siuvinėdavo rankšluostėlius bei staltieses? Tikriausiai iš seno turite močiučių paliktų senovinių virtuvinių rankšluostėlių, iš jų pagaminkite virtuvinius laikiklius samčiams ar mediniams įrankiams. Paimkite nenaudojamą lentelę maisto pjaustymui ir prie jos su dailiais vinimis ar kniedėmis pritvirtinkite rankšluostėlį tarsi kišenę. Lentelė turi turėti išpjautą skylę, kad galėtumėte ją užkabinti. Šią dovaną galite padovanoti močiutei, priminkite ką išsaugojote.

45. Marmuriniai puodeliai

Turite senų, nenaudojamų nagų lakų? Tuomet Jums reikės tik baltų puodelių! Pagaminkite Kalėdų marmuro puodelius. Supilkite nagų laką į vandenį ir panardinkite ten puodelį, jį sukinėdami ar panardindami kelis kartus gausite įvairias formas ir spalvos intensyvumą. Naudokite raudonas, žalias spalvas, net blizgučius! Kūrybingų ir spalvingų Šventų Kalėdų!

46. Piniginė tėčiui

Ar dažnai regite, kaip šeimos vyras kuičiasi kišenėse, tarp čekių ieškodamas pinigų? Mes turime išeitį – šaunią piniginę tėčiui ar vyrui. Jums tereikia iš odos iškirpti formą (trys sujungti kvadratai apačioje ir vienas virš viduriniojo). Formoje pragręžkite skylutes ir padarykite įpjovimus. Piniginė tiesiog susilankstys, o tokios dovanos neįmanoma nenešioti! Nepamirškite įdėti kelių monetų! Turtingų ir jaukių Šventų Kalėdų bei Naujųjų metų!

47. Išskirtinė pagalvėlė

Įvairios pagalvėlės ypač pagyvina namus ir suteikia jaukumo, tačiau žmonės retai joms leidžia pinigus. Nusipirkite, arba jei mokate pasiūkite, paprastą pagalvės užvalkalą, pasidarykite raidžių trafaretą ant kartono, jį uždėkite ant užvalkalo ir užrašykite poemą ar gražius žodžius mylimam žmogui. Jaukių ir poetiškų Šventų Kalėdų!

48. Rankų darbo kilimas

Šiltos Kalėdos tada, kai šilta kojoms! Bet kurioje statybinių medžiagų parduotuvėje nusipirkite tinklelį, naudojamą statybose. Sukarpykite nenaudojamą rankšluostį juostelėmis ir jas verkite į tinklelį tiesiog užrišdami mazgeliu. Ir štai! Puikus vonios kilimas tikrai papuoš namus ir atrodys itin originaliai. Tokia dovana ypač patiks tiems, kurie mėgsta ekologišką gyvenimo būdą! Šiltų ir Jaukių Šventų Kalėdų!

49. Indas arbatai

Karšti gėrimai – patys skaniausi žiemą, o ypač juos geriant iš specialiai dekoruotų indų. Nupirkite baltą arbatinį, puodelį ir dažų, tinkančių keramikai. Dekoruokite taškučiais, nebijokite šėlioti ir užrašykite tai, ką norėtumėte, jog tas žmogus prisimintų visą laiką gerdamas arbatą. Karštų ir pašėlusių Šventų Kalėdų!

Įvertinkite!
[Balsavo: 3 Vidurkis: 5]

6 Responses

 1. siuntu sekimas parašė:

  Labai daug gerų idėjų!!! Buvau Krikšto mamai užsakius dekoruotą puodelį, bet jis sudužo, nes siunčiau per paštą… Kitą kartą naudosiuosi kurjerių paslaugomis, kad netektų pirkti antros dovanos…

 2. Meskiukas parašė:

  Tikrai pasigedau šios nuostabios dovanos iš teddyway.lt tik pažvelkiteĄ

 3. daugiau parašė:

  Geros dovanos yra visos, jei iš iš širdies. Bet iš savo patirties galiu pasakyt, kad praktiškos dovanos vyrams yra pačios geriausios.. Kai įsikraustėm į naują namą, atidėliojom terasos statymą, nes vyras dažnai vykdavo dirbti į kitas šalis. Vieną kartą kai grįžo namo rado sumontuotą terasą, sakė pati geriausia gimtadienio dovana buvo..

 4. Dovanu dezutes parašė:

  Bet kokios šventės esmė ne tik pasveikinti vieniems kitus, bet dėmesys ir laikas praleistas drauge, smulkios dovanėlės ir dar neįprastai supakuotos yra neatsiejama to dalis. Šeimos rate niekaip neapsieinaame be to ir manau tai yra labai reikalinga.

 5. betono siurblys parašė:

  Daug geru ideju, gal nuskambes juokingai bet as savo vyrui dovanojau betono siurbly gimimo dienos proga

 6. Rugile parašė:

  Noriu gauti dovanų telefona

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.