fbpx

5 nusivylimai gyvenime, kurie padės gyventi geriau
0 (0)

sekmes

Joshua Sortino / Unsplash

Kiekvienas norėtų žinoti laimingo gyvenimo formulę, ir nesvarbu, kam ji būtų taikoma: karjerai ar asmeniniam gyvenimui. Tačiau svarbiausia yra ne tai, kokia yra toji formulė, o tai, kaip ją pasiekti. Ką daryti, kad gyvenimas pagerėtų iš esmės? Atsakymas paprastas – tam visų pirma reikia išgyventi keletą nesėkmių ir nusivylimų. „Tik juos ištvėrę ir iš jų pasimokę, pagaliau suprasite, kas yra tikrasis gyvenimo džiaugsmas“, – tikina portalui elitedaily.com psichologinius ir motyvuojančius straipsnius rašantis Paulas Hudsonas.

Taigi, kokias gyvenimo nesėkmes ir nusivylimus, anot jo, iš tiesų verta patirti? Pateikiame P. Hudsono mintis.

1. Pasimokykite iš nelaimingos meilės ir subyrėjusių santykių

Jei man reikėtų išsirinkti vieną gyvenimo momentą, kuris turėjo didžiausios įtakos tokiam žmogui, koks aš esu dabar, pasakyčiau, kad tai buvo subyrėję santykiai su mylimu žmogumi.

Ir ne dėl to, kad sugriuvo santykiai su moterimi, kurią mylėjau labiau nei bet kurią kitą, bet dėl to, jog aš pats tuos santykius ir sugadinau.

Santykiai žlunga nuolatos ir tikrai ne visuomet mes patys esame dėl to kalti. Vis dėlto niekuomet neišmoksite tinkamai vertinti santykių, jei nežinosite, ką iš tiesų reiškia juos prarasti.
Labai lengva nusikratyti nuoskaudas ir pajudėti į priekį, kai dėl žlugusių santykių gali kaltinti savo buvusią antrąją pusę, tačiau, kai kaltinti gali tik save, gali išmokti pakankamai vertingų gyvenimo pamokų. Tik visų pirma teks žengti sunkiausią žingsnį – teks sau pripažinti, kad kaltas vis dėlto esi pats.

2. Žlugusios draugystės pamokos

Prireikia laiko, kad suprastum ir įvertintum santykių su skirtingais žmonėmis reikšmę savo gyvenimui. Ne tik romantiški santykiai gali atnešti svarbių gyvenimo pamokų – tą patį gali padaryti ir santykiai su draugais.

Tikriausiai esate girdėję apie toksiškus santykius tarp dviejų mylimųjų – tokie patys santykiai gali būti ir tarp draugų. Tik iš jų išsilaisvinę pagaliau galėsite gyventi tik dėl savęs.

3. Nesėkmės karjeroje padės atrasti mylimą darbą

Nesu sutikęs dar nė vieno žmogaus, kuris būtų nuo pat pradžių žinojęs, kokiu karjeros keliu jis visa širdimi norėtų eiti. Neišsigąskite, jei vienas kelias pasibaigia, tuomet turite šansą ieškoti kito – tik taip ir atrasite savo širdžiai iš tiesų mielą darbą.

Jei vis dar dirbate savo pačioje pirmoje darbovietėje, yra 99 proc. tikimybė, kad dirbate ne tai, ką norėtumėte ar ką turėtumėte dirbti. Nebent esate tas vienas iš milijono, kuriam pasisekė savo aistrą rasti iš pirmo karto. Vis dėlto daugeliui žmonių tenka praeiti ganėtinai ilgą bandymų ir klaidų kelią.

4. Gyvenimas tuščiomis kišenėmis

Jei niekad gyvenime nebuvote visiškai be pinigų, taip niekada ir nesuprasite šių popierėlių vertės. Tai tiesiog neįmanoma. Nes net nežinosite, ką reiškia taupyti paskutinius centus vien tam, kad galėtumėte pavalgyti.

Vieną ar kitą gyvenimo laikotarpį ištvėrę tuščiomis kišenėmis ne tik suprasite pinigų vertę, bet ir pamatysite, kiek iš tiesų žmogui nedaug reikia, kad jis galėtų išgyventi. Daugelis mūsų mėgsta švaistyti maistą, prisipirkti nereikalingų daiktų ar mėtyti pinigus nevertingoms pramogoms. Mes vis bandome nusipirkti laimę net nesuprasdami, kad to padaryti yra neįmanoma.

5. Nusivylimas savo tobulumu

Kad ir koks ambicingas žmogus esate, bent kartą gyvenime tikrai teks nusivilti savo pasiekimais, o kartais galbūt apskritai šių ambicijų nepavyks įgyvendinti, tačiau tik tokiu atveju iš tiesų galėsite džiaugtis jums suteiktu antruoju šansu.

Kaip manote, kuris kelias yra ambicingesnis ir didingesnis – tas, kurį pasiekti lengva ar tas, kuriame pasitaiko begalės kliūčių? Juk lengvą kelią įveikti gali visi, tad ar tikrai gali jis vadintis didingu?

Parengė: Ji24.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

3 Responses

 1. Rytis parašė:

  Motyvuojantis straipsnis. Perskaitęs straipsnį prisimeni, kad kiekvieno gyvenime mažiau daugiau visi punktai yra pasitaikę, viską išgyveni ir suvoki kiekviename punkte išvardytų dalykų svarbą.

 2. Gediminas parašė:

  Tikrai taip. Dėl visko esi pats kaltas. Gyvenimas buvo šūdinas, yra šūdinas ir pagal logiką ir bus šūdinas…

  • mariusy parašė:

   tikrai is manes viska atema tevai neleidzia i lauka pas draugus kartais tai taip kankina norisis nusizudyti bet visa uz nieka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.