5 vyrų neištikimybės priežastys

 

vyru-neistikimybe

Turbūt nėra moters, kuri nenorėtų sužinoti vyrų neištikimybės priežasčių. Priežasčių daug, na bet Didžiosios Britanijos specialistai išskyrė penkias pagrindines vyriškos neištikimybės priežastis.

Pirma, svarbiausia priežastis – atsiradęs nereikalingumo ir abejingumo pojūtis. Jausdami iš partnerės abejingumą, vyrai ieško geriau kitur.

Antra priežastis – romantikos stygius santykiuose. Nepaisant to, kad didžioji dalis neištikimų vyrų stipriai myli žmoną ir nenori skirtis, juos nuolat kamuoja aštrių pojūčių alkis, kuris ir stumia juos ieškoti nuotykių.

Trečia neištikimybės priežastimi tampa partnerio problemos dėl sveikatos.

Ketvirta priežastis – vadinamasis paskutinio karto sindromas. Dažnai iki santuokos vyrai būna neištikimi sužadėtinėms ir pasiieško emocijų bei pojūčių iš šalies. Tiesa, jie visada sau žada, kad tai daugiau nepasikartos. Na, bet realybėje vyksta kitaip, tie nesibaigiantys paskutiniai kartai gali žymiai paveikti seksualinius sutuoktinių santykius.

Penktoji priežastis – oportunizmas. Trumpai tariant, tikėdamasis, kad niekas nesužinos, vyras mano, kad tame nėra nieko blogo.

Tyrėjai išsiaiškino, kad būtent seksualinis nepasitenkinimas ir tampa vyrams pasiteisinimu.

Šaltinis: delfi.lt

4 Responses

 1. ne parašė:

  As palikau saviske del 5.

 2. moteris parašė:

  Dar vienas neistikimu vyru sutrikimas – kada jie „isitikine” savo „supergaliom” lovoje ir, be abejo, nori ta parodyti kuo didesniam skaiciui moteru:)

 3. joe parašė:

  Beda ta,kad nedirbama su savo EGO ir ieskoma lengviausio budo pasitenkint…

 4. Pries rasydamas esu blaivus Supermenas parašė:

  Vyras vyrui – nelygu, ziurima apie koki vadinamaji vyra kalbama yra …
  Gerai, kad as pats SAU esu istikimas ;D
  P.S kad jau prakalbama yra apie neistikimybe, pvz.: vyrai kaip mineta turi 5 punktus, o kiek ju turi dailiosios MUSU moterys, hmm juk jos nuostabios ir t.t ir kur kas sudetingesnes …(hug)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *