fbpx

Bijau ateities, nežinau ką reikės daryti pabaigus mokyklą
0 (0)

4 Responses

 1. ib parašė:

  stebeki, kokie dalykai domina,domekis kokios studijos siulomos skirtinguose universitetuose ar kolegijose, prie ko linksta mintys, ka galetumei studijuoti o ko ne is tolo neisivaizduoji ir taip pamazu atrasi, kuri sritis gali buti aktuali.dar yra beveik metai, yra laiko pamastyti apie pomegius, idomesnes sritis ir kurti plana. domekis savanoriu organizacijomis, gal metai praverstu pabuti uzsienyje ir pasavanoriauti (european voluntary service)…

 2. A. parašė:

  Inga, man irgi kilo (kyla) panašių klausimų apie ateities nežinomybes. Tikrai baisu.
  Bet manau, kad tai nėra blogai, kad kyla tokie klausimai. Tai rodo, kad tu rūpiniesi savimi ir linki sau nugyventi prasmingą gyvenimą.
  Žinai, man BAISIAUSIA YRA PATI NEŽINOMYBĖ. Bet ji turi ir žavumo, nes jei viską žinotume, nebūtų įdomu.

 3. vdas parašė:

  Inga, verta paklausyti ką parašė psichologas. Nereikia ir naudos neduoda kurti tokių tolimų situacijų, kurios gal-būt bus ateityje. Gali ir nebūti! Čia kaip paėmus naują (matematikos, fizikos, anglų) vadovėlį, kai atsiverti pirmą puslapį daugmaž viskas aišku, bet jei išsyk imtum skaityti paskutinius skyrius, greičiausiai nieko nepavyktų suprasti, kokios ten sudėtingos algebros formulės surašytos, ar kokie nepažinti fizikos dėsniai aprašyti, ar angliško sakinio negali perskaityti be žodyno. Baisu! Trūkumas, nežinomybė. Bet per mokslo metus perskaitai tą vadovėlį, ir tos formulės nebūna baisios, ir žodžiai paprasti, ir visa kita. Arba pavyzdžiui,kai automobilis važiuoja naktį, jo šviesos apšviečia vos 50 metrų į priekį, o už šviesų – aklina tamsa. Bet tai netrukdo automobiliui laimingai nuvažiuoti 300 kilometrų iš Vilniaus į Klaipėdą prie jūros :) Tiesiog kai nuvažiuoji 50 metrų, apsišviečia sekanti kelio atkarpa. Ir vairuotojui nebūtina mintimis būti toli priekyje galvojant, „O kas bus už 1 kilometro?” Būk čia, šiandieną, su tėvais, su artimaisiais, su įpusėjusia vasara, savo namuose ir džiaukis šia pilnatvės diena! Maksimaliai!!

 4. Erika parašė:

  Inga,
  labai noreciau tau patarti ir tikiuosi, kad padesiu. Mokykloje as mokiausi 10-ukais, taciau 11-oje klaseje as atsipalaidavau, tai nereiskia, kad as meciau mokslus ir pradejau mokytis 2-etais, bet as leidau sau pailseti. Pries 11-a klase, girdejau, kaip visi kalbejo apie tai, kad kai buni vienuoliktokas, nieko nedarai, bet man tai atsitiko, as jauciausi taip gerai. Todel pirmas mano patarimas butu, jeigu mokaisi gerai, leisk sau pailseti (nemesk mokslus, bet ne taip stropiai dirbk) nes 12-oje klaseje reikes padirbeti, jeigu tau sunkiau yra su mokslais, tuomet dabar dirbk sunkiai tam, kad 12-oje butu lengviau ir pats darbas/mokslai dabar tave prablaskytu ir negalvotum tiek daug apie ateiti. Antra, kad ir kaip banaliai skambetu, bet tiesiog negalvok apie ateiti taip toli, nes netgi triju menesiu planai gali pasikeisti, sakau tai is asmenines patirties. Pries sesis menesius norejau studijuoti magistra, pries dvejus menesius nusprendziau, kad jo nestudijuosiu 100%, dabar vel ta mintis ateina, kad studijuosiu. Noriu parodyti, kad dveji metai yra daug, kad viskas keiciasi. Galeciau tiek papasakoti, kad pamatytum, jog neverta net galvoti, KAS BUS, nes ne viskas nuo taves priklauso. Svarbiausia, pailsek, dziaukis gyvenimu mokykloje, neimk i galva nieko, kas bus po dvieju ar vieneriu metu, bet kartu idek visas pastangas, kad po dveju metu turetum tai, ko nori siandien. Universitete viskas pasikeis, tad pasidziauk mokyklos laikais :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.