fbpx

Brolis užsiminė apie savižudybę
0 (0)

7 Responses

 1. Greta parašė:

  Cia reikia skubiai kreiptis i psichiatra ir stacionarizuot toki zmogu kol nevelu.

 2. styrkė parašė:

  visa giminė prieš šitus santykius…o su ana žmona išsiskyrė irgi su jūsų pagalba. Gal pati ir vedat į neviltį. Laikas priimtį jo gyvenimą tokį koks yra ir bent jau negadinti santykių su savo nuomone apie jo dabartinę žmoną. Nuo tokio perdėto kišimosi tikrai gali pasidaryti bloga.

 3. Ieva parašė:

  Įsivaizduoju kaip yra sunku jausti į nugarą alsuojančia nesėkmę, juolab, kai iki šiol viskas sekėsi. Tačiau visi mes žmonės, ir visi darom klaidas. Niekas nėra tobulas. Svarbiausia iš klaidų mokintis ir patobulėti. Tačiau kalbėti lengva. Meniškos sielos žmonės ypatingai jautrūs. Jų skausmas, kitam atrodantis nedidelis, gali būti milžiniškas. Priminkit broliui kiek nuostabių darbų jis yra padaręs, pabandykit susisiekti su jo draugu, kuriam piešia motociklą, ir papasakoti apie tai kaip jis išgyvena. Galbūt draugas su juo pasikalbės, paskatins nenusiminti.

 4. Zzz parašė:

  Greta, Jūs akivaizdžiai ne psichologė. Nereikia depresija sergančių žmonių į stacionarą tremti…

  Styrke, nereikia visų kaltinti, juk sesers veiksmai iš meilės broliui. Pats(pati) šiuo metu taip pat elgiates skiriasi tik motyvai.

  Sutinku, kad šeima šiuo metu gali tik išklausyti, labai pasistengti suprasti ir kuo mažiau kritikuoti, juk žmogus ir taip save baudžia dėl nesėkmių kiekvieną dieną tas ir stumia į neviltį. Esu skaičiusi labai įdomų palyginimą kuris gali padėti įsigilinti į žmogaus linkusio į savižudybę jausmus. Žmogus rašė:
  „Neviltis kuri priverčia žudytis labai primena stovėjimą ant aukšto degančio namo palangės krašto, anksčiau ar vėliau tau reikia rinktis ar tu nori šokti ar būti prarytas liepsnų. Tai ne lengviausios išeities ieškojimas, o nebegalėjimas iškęsti karščio. Baimė likti įsikibus į palangę užgožia baimę šokti žemyn.”

 5. Greta parašė:

  JEI Jau kalbama apie savizudybe reikia kreipti demesi o ne nusisukti nuo zmogaus.

 6. ieva parašė:

  Pasidomdkite seimos kanstalecija. Jei kreiptumetes i K. Daugela,ar bent paskaitytumet jo puslapi labai padetumet jam. Tai ne jo beda o jusu artymuju isgyventi ivykiai. Linkiu sekmes! Man tai l.padejo

 7. Aurelijai parašė:

  Paskambinę į VILTIES LINIJĄ, (nemokamu telefonu 116 123) galite, Aurelija, ir pati pasikonsultuoti su specialistais, pasitarti, kaip pasikalbėti su broliu, kokiais žodžiais, kokia galima konkreti pagalba pas Jus rajone ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.