fbpx

Buvau jį įsižiūrėjusi iki negalėjimo, dabar esame pora, bet nejaučiu orgazmo
0 (0)

4 Responses

 1. Inga parašė:

  Autore neatvira savo draugui apie tai ko ji nori. Atseit iskaudins.. Taip, Kai kuris prisipazinimas kad nejaudina butent tos glamones bet patiktu galbut kazkuri kita vieta lieciama yra kelias i nuosirdzius santykius. O del orgazmo, tai isigijus vibratoriu, butu be problemu, nes daugelis merginu jo nepasiekia per sueiti… Jei draugas supratingas, galit smagiai leist laika lovoje.

 2. my parašė:

  Ne vibratoriuje ar „blogame” vaikine čia esmė. Pirmiausia reikia susitvarkyti galvoj, atsipalaiduoti, nustoti statyti save ant blakstienų santykiuose. Nuoširdžiai pasikalbėti su draugu apie savo problemą ir susitarti, kad tik mėgausitės vienas kitu, nerengsit lovoj jokių varžybų. Būkit atviri vienas kitam, naujiems potyriams ir palaipsniui atrasit malonumą.

 3. Kotryna parašė:

  Aš matau vienintelį paaiškinimą šitoje situacijoje ir žinau ka stai yra, panašiai man buvo. Tu myli jo meilę tau, jo jausmai užgožia tavuosius, jo lūkesčius tu pilnai pateisini, bet žinok tai nėra tavoji meilė jam. Aš siūlau kuo greičiau viską baigti ir žiūrėti kaip klostysis toliau santykiai, manau tau reikia permainų. 5 metai praėjo, beto tu praliejai ašarų daug… O ašaros byloja, kad tau buvo skaudu. Vadinasi, tu savo laiką jam jau paskyrei. Dėl tikro vyro tu niekad neverksi ir skraidysi padebesiais, patikėk yra daug seksualių ir fainų vaikinų, siūlau eiti į laisvę ir mėgautis gyvenimu, tau gi 23 ! :))))

 4. Emanuele parašė:

  Situacija man panaši į fizinį nesuderinamumą… Pirmasis įsimylėjimas tai lyg romantiška iliuzija. Jis tada buvo nepasiekiamas (juk nieko nežinojo apie pralietas ašaras). Jei pasikapstysime savo mergaitiškoje praeityje, tokių susižavėjimų rasime kone visos (ir kone visi). Žiūrint į dabartinę situaciją, atrodo lyg neesi atradusi dar savo moteriškumo. Ir čia nėra nieko baisaus, tai normalu. Pas mus vis dar yra tabu kalbėti apie moters orgazmą ir jo statistiką. Gal nuramintų tai, jog tokiame amžiuje labai mažas procentas moterų pasiekia orgazmą su vyru, reikėtų nebijoti padėti vyrui ir sau tuo pačiu, orgazmo tikėtis per pirmajį savo kartą gali tik vos 2 proc. Visom kitom tai ateina pamažu, su patirtimi ir savęs atradimu. Kiek neramiau tai, jog Tau tai kelia nerimą. Mylėjimasis yra mėgavimasis, o ne orgazmo vaikymasis… Kol gali mėgautis, nėra ko nerimauti. Juk neesi pasiekusi orgazmo ir su kitu vyra, o gal aš klystu? Paskaityk kokią knyga kur nagrinėjamas moteriškumas ir orgazmai. Pvz. man kažkada atvėrė akis P. Coelho „11 minučių”, radau atsakymus į tam tikrus klausimus. Ir iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad sutikus TĄ žmogų, pajauti fiziškai… Kai kurie tai vadina chemija (tavo hormonai sutampa su jo hormonais)… Yra viena smulkmena, tokią chemija nėra sutinkama labai dažnai. Bet kai jau sutinki, tai tikrai atpažinsi slystančią žemę iš po kojų ir saldumą nuo visiškai menkučio prisilietimo :) Gal nėra taip, kad retai sutinkame tuos žmones, tiesiog šiuolaikinis gyvenimas pripumpuotas seksualumo nuslopina mūsų jautrumą ir galimybes atpažinti tą žmogų pasirodžius mūsų akiratyje. Geriausia ką gali padaryti dėl judviejų santykių – tai atradinėti save ir savo moterišką jautrumą. Ir netikėk tais kurie sako, jog „drugeliai pilve” būna tik romantiniuose filmuose :) Kol nesusidūriau irgi taip galvojau :) Bet net susidūrus su audringais jausmais – gražių ir darnių santykių kūrimas vis tiek bus nemažas darbas, kurį būtina daryti dviese, o ne pavieniui :) P.s. pirmą kartą įsimylėjau su „drugeliais pilve” ir orgazmą su vyru patyriau 27 metų, jau būdama dviejų vaikų mama. Taip, sutinku su psihologe, kad tas aktyvus įsimylėjimas nesitęs amžinai, tačiau traukos dingimas gali reikšti, jog ateityje bus sunkumų (tau arba jam). Neesi apsaugota, nuo to, jog gali sutikti kitą žmogų, kuris trauks su visais „drugeliais” ir svaiguliu… Aš asmeniškai poros pilnatvę matau tik kaip hormoniją visuose tarpusavio bendravimo aspektuose. Kai to nėra, kažko trūksta…. Ir to kažko ieškoma toliau…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.