fbpx

Draugaujam su vaikinu, bet jis nekenčia mano draugų
0 (0)

3 Responses

 1. che parašė:

  is laisko matosi, kad mergina negerbia saves, kaip galima buti su zmogum, kuris kazka vercia. O tai tipo tu ne lietuve, ar tik isimti padare tik tau, o kokiais zmonem jis laiko tavo tevus, irgi kvailesniais uz ji ?

 2. che parašė:

  To Psichologas. Viena dalis yra teisinga pas jus atsakyme, del isiklausimo bei pasikalbejimo be isankstinio nusistatymo. Bet visur kitur tai pievos. Nepykite,bet pradejote ja kaltinti del ribu nesilaikymo. Ko dar prigalvosite?

 3. vdas parašė:

  Tai kad šiuose santykiuose nieko nereikia įrodinėti. Merginai vaikinas jau seniai nepatinka „kiekvieną mielą dieną”, o vaikinas gal nė nesupranta kodėl po atsakingo darbo negali pabūti su mylimu žmogumi netrukdomi vienu du ir kur jis klysta.
  Jei labai svarbūs draugai ir jų nuomonė (tipo pagarba), tai geriau imtis karjeros ir siekti mokslų, o ne tėvams ir bendraamžiams įrodinėti, kad esi suaugęs žmogus gebantis priimti savarankiškus sprendimus ir prisiimti partnerystės atsakomybę. Ironiška, kad tai jiems reikia įrodinėti savąją nuomonę ir pelnytis pagarbą arba negarbę. Draugai draugais – čia buvo, čia išskrido, nieko asmeniško, ateis nauji, o šeima visada liks ramybės ir pastovumo oazė. Tad kam pirmenybė? Kieno pagarba svarbesnė – artimo pastovaus žmogaus ar besikeičiančių draugų? Kieno nuomonė griauna santykius 3 kartą?
  Visiems sunku įtikti, bet pamėginti įtikti vienam gali būti verta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.