Emocijų subalansavimo meditacija

meditacija

Jei dėl išorinio triukšmo nebegirdite savęs, jaučiatės pavargusios, išsekusios, nusiminusios, tai pats laikas leisti sau atsipalaiduoti!

Džiaugiamės ir vėl galėdamos Jus pakviesti į „EMOCIJŲ SUBALANSAVIMO MEDITACIJĄ”. Pasitelkdamos muzikos garsus / tylą mes atsipalaiduosime „čia ir dabar”, nusiraminsime, suintegruosime visą dienos patirtį ir emocijas, pasisemsime daugiau ramybės ir moteriškos harmonijos.

„Tai viena iš veiklų, kurią galima daryti namuose, vonioje. Labai gerai tinka, kai atrodo nebežinai kur dėtis ir dabar mielai pasikabinėtum prie namiškių ir paaiškintum, ką jie blogai daro ar turėtų daryti kitaip. Labai tinka, kai atrodo imtum ir valgytum viską, bet nieko nenori… kai tiesiog be jokios priežasties nėra gera… Šios meditacijos muzika visada įkvepia tikėjimo, pakylėjimo jausmą. Darau, tyrinėju, kaip jaučiasi mano kūnas ir atrodo, kad kiekvieną kartą vis geriau suprantu, kaip šią meditaciją reikia daryti, nors iš tikrųjų būtų teisinga sakyti: nedaryti” – sako INDRA, meditacijos praktikė / užsiėmimo vadovė.

„Tokioj meditacijoj dalyvavau pirmą kartą ir iš pradžių buvo iššūkis „išjungti” protą ir leisti kūnui atsipalaiduoti. Labai patiko arbata po meditacijos, žodis po žodžio taip nuoširdžiai išsišnekėjom su kitom dalyvėm, važiavau namo pakylėta kaip po geriausių draugių pasisėdėjimo” (Rita, 31 m.)

„Užsiėmimo metu smagiai praleidau laiką moterų kompanijoje, buvo smagu pasidalinti mintimis ir išgirsti kitų, o vėliau pajutau tokį energijos antplūdį! Tiek visokių minčių ir sprendimų šovė į galvą! Nežinau, ar tai dėl meditacijos, ar šiaip sutapimas, bet man tai patiko :):):)” (Laura, 36 m.)

SUSITIKIME: gruodžio 13 d., 19.15 val., Eitminų g.18, (Perkūnkiemis, „Ashtangajoga studija”).
KAINA: 25 lt.
REGISTRACIJA būtina: info@motersmokykla.lt, nurodant vardą bei telefono numerį.

Po užsiėmimo jaukioje aplinkoje pasimėgausime kvapnia arbata ir pasidalinsime patyrimais / naujais vidiniais atradimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *