Festivalyje „Yaga Gathering“ jogos užsiėmimus ves mokytoja iš Londono

Yaga_2013_goodlife.lt_325

Liepos 31 – rugpjūčio 4 dienomis vyksiantis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Garhering“ supažindins su naujos kartos bendruomenine joga ir jogos masažu. Porinė joga, akro joga, thai joga masažas – tai dalis festivalio sveikatingumo erdvėje vyksiančių užsiėmimų.

Jogos seminarą vesianti Ieva Wildlovebeamer yra Londono porinės ir bendruomeninės jogos mokytoja, tailandietiško masažo terapeutė ir šokių meditacijos mokytoja. Jos pamokų tikslas yra sukurti bendruomeniškumo jausmą ir padėti žmonėms išreikšti save. Ieva ne tik veda jogos pamokas, tačiau ruošia ir mokytojus. „Gyvenu Londone, tačiau paskaitas vedu  visame pasaulyje, kartą per mėnesį turiu seminarus Vilniaus jogos centruose. Šį kartą atvyksiu į „Yaga Gathering“ festivalį, kuriame visus norinčius supažindinsiu su porine, akro joga bei thai joga masažu“ – sako jogos spacialistė.

Porinė ir bendruomenės joga privers pamiršti nuobodžias ir vienišas jogos pamokas. Šios magiškos sesijos metu bus žaidžiami įvairūs meditaciniai žaidimai, praktikuojama HuMandala joga ir jogos masažas. Pasak trenerės, tai yra visai paprasta ir nereikalauja specialaus fizinio pasirengimo, tačiau rezultatas visuomet būna stulbinantis, daugelis net neįsivaizduoja, ką gali jų kūnai.

Jogos užsiėmimuose laukiami bet kokio amžiaus žmonės, čia gali dalyvauti vaikai, tėvai ir net seneliai. Tai puikus užsiėmimas poroms, padedantis stiprinti tarpusavio santykius. Vis tik tai bendruomeninė praktika, kurios visi mokosi kartu, tad kartu su savimi atsivesti porininką nebūtina. Norinčius išbandyti save, Ieva supažindins ir su akrobatine porine joga.

Yaga_2013_goodlife.lt_214

Festivalis „Yaga gathering 2013“ vyks liepos 31 – rugpjūčio 4 dienomis Ežeraičio miške, prie Spenglos ežero (Valkininkų raj.). Festivalyje tradiciškai veiks keturios tematinės erdvės: pagrindinė ir ramybės scenos, amatų bei sveikatingumo erdvės. Festivalio naujiena – cirko scena bei paskaitų erdvė. Pasirodys reggae, dub ir elektroninės muzikos atlikėjai, koncertuos grupės, dekoracijas rengia meistrai iš Suomijos, Vokietijos, Ukrainos ir Lietuvos, vyks kelios parodos po atviru dangumi. Šiemet festivalio dalyviai atvyksta iš daugiau nei 20 pasaulio šalių. Specialiai lankytojų patogumui veiks vaikų darželis, lauko dušai, pirtis, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, bus galima išsinuomoti visą stovyklavimui reikiamą įrangą, veiks įvairių šalių virtuvės.

Daugiau informacijos apie festivalį:
www.yaga.lt
facebook.com/YagaGathering
youtube.com/user/Yagafestival

2013 metų vaizdo klipas:

Daugiau informacijos apie Ievą Wildlovebeamer:
www.wildlovebeamer.com

Kontaktinis asmuo:
Alina Žilinaitė
Tel: +370 610 10 495,
El. paštas: pr@yaga.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *