fbpx

Filmas „50 pilkų atspalvių“ gali įkvėpti pavojingiems poelgiams
0 (0)

7 Responses

 1. Green parašė:

  Bega metai, keiciasi ir visuomenes poziuris i viska. Gejai, lezbietes, fetisai ir pan. Ar tai yra kazkas blogo? Jei zmonem taip gerai ir visi yra patenkinti, tai nemanau, kad tai kazkas blogo. Ir nebutina iskart kreiptis i visokius specialistus, tai daryti reiktu tik krastutiniu atveju. Viska galime isspresti mes patys.

 2. Green parašė:

  Ir beje, gal kas galetu atsakyti kas yra sveikas protas?

  • vdas parašė:

   Geras klausimas! Deja, 98% sužinojusių atsakymą, tą ieškotą atsakymą paprasčiausiai atmestų, paradoksalu, dėl nesveiko proto :D Todėl atsakyti į klausimą neįmanoma iš principo! :)

   Galima pritaikyti analogiją nebent. Kažkadai aptikau šį puslapį per straipsnelį apie bites ir muses. Musės, tarkime, iš prigimties yra nešvarios, jos dauginasi ten, kur nešvara, daug bet kokio nevalyvo maisto ir š.d.o. Musių netraukia joks kitas kvapas, kaip tik mėšlo ir jos spiečiais suka aplink tokio ieškodamos.

   Bitės, priešingai, jų nevilioja joks kitas kvapas, kaip tik saldaus švaraus medaus aromatas, kvapnūs gėlių žiedai, žiedlapių spalvos. Keliauja jos nuo žiedo ant žiedo ir į avilį.
   Atrodytų, tas pats sodas, bet toks skirtingas. Kodėl gi bitės nerenka visokio š. Nes net menkiausias sudukas gali sugadinti visą suneštą medų.

   Taip ir protas, labai dažnai dairosi, ieško to, kas nešvaru, užteršta negatyvių emocijų šiukšlėmis, ribojimais, apgaulėmis ir iškeltomis sąlygomis, tuo tarpu žmogui, kaip protaujančiai būtybei, naudingiausia rinkti tokias mintis, kurios galėtų vadintis transcendentiniu „medumi”.

   • Green parašė:

    Muses ir bites yra pasaulio dalis. Ar kuri is ju yra nenormali? Taip ir zmones, visi esame skirtingi, visokiu ir reikia. Vieniem patinka kakutis, kitiems medus. Manau tiesiog mums reikia leisti gyventi kitiems taip, kaip jie nori, negalvojant jog musu poziuris yra sveikiausias :)

    • vdas parašė:

     Bendrai tai čia buvo abstraktus pamąstymas net ne apie muses ar bites, o kas yra proto dedamosios ir kas yra protinė-psichinė sveikata. Todėl negaliu prieštarauti, net jei ir pabėgote truputį nuo esmės. O esmė, mano manymu, ta, kad nors bitės ir musės yra po lygiai „normalios” savo prigimtimi, bičių darbas prasmingas, nes medus ir jo produktai yra nepalyginamai vertingesni, negu musių. Na, neteko girdėti dar apie musių medų, apdulkinamus žydinčius sodus, javų laukus, gausų derlių ir t.t. :) Tuo bitės yra svarbios ekosistemai – jų nebeliktų, neįsivaizduoju, ką žmonės valgytų. Iš čia ir prasmė – ar tu ar tavo savanaudiškumas turi didesnę vertę aplinkiniams, visuomenei, o galų gale atsisuka ir sau pačiam: bites žmonės globoja, prižiūri, gerbia. Net kalba išreiškia tam tikrą santykį – paimkite žodį musinėtis ir bičiuliautis. Gi dažniausiai esi ne tuo ką pasiimi, o tuo, ką duodi kitiems.

 3. betkas parašė:

  Man gėjų ir lesbiečių santykiai atrodo tokie pat iškrepti, kaip ir santykiai šioje knygoje. Tai kodėl vienus (psichologai, žiniasklaida ir kitokie specialistai) skatina toleruoti, o kitus smerkia?

  • Green parašė:

   Todel, kad zmones nedaaugo dar iki to. Kai atsiras sadistu paradai, tada pradesime ir juos toleruoti :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.