Iššokančių reklaminių langų autorius atsiprašė visos žmonijos
0 (0)

Ethanas-Zuckermanas-680

Pirmosios pasaulyje iššokančios internetinės reklamos autorius Ethanas Zuckermanas paragino visų internetinių puslapių savininkus atsisakyti tokio tipo reklamos kaip pinigų gavimo šaltinio. Apie tai praneša birtų leidinys Daily Mail.

Iššokantys internetinių puslapių langai buvo išrasti pono E. Zuckermano dar tais laikas, kai jis dirbo kompanijos Tripod reklamos skyriuje – nuo 1994 m. iki 1999 m. Tuomet jis parašė kodą, kuris paleidžia reklamą atskirame lange, o ne pačiame puslapyje, kuris buvo skiriamas konkrečiai auditorijai.

Ethanas Zuckermanas teigė, kad dabar labai gailisi dėl iššokančių langų. Jo manymu, daugelis internetinių puslapių, tame tarpe ir Facebook, siekdami rasti optimalų reklamos, skirtos tikslinei auditorijai variantą, braunasi į vartotojų privatų gyvenimą, atidžiai studijuoja jų pomėgius.

„Daugumai internetinės reklamos užsakovų mažai rūpi jūsų interesai. Jie tiesiog siekia jūsų dėmesio. Tai barjeras, kurį jūs turite įveikti (sumažinti langus, juos uždaryti arba ignoruoti), kad tik pasiektumėte savo straipsnį ar pramogą, kurios norite“.

Galiausiai iššokančių reklamų autorius konstatavo, kad dabartinė sistema yra „bloga, sugedusi ir apimta korozijos“.

Ethanas Zuckermanas mano, kad šią iššokančių reklaminių langų problemą galima išspręsti, pasitelkiant minimalų mokestį už internetinių puslapių naudojimą, o ne pačią reklamą.

Iššokančių reklaminių langų autorius taip pat pasiūlė optimalų atsiskaitymų internetu būdą, kuris būtų priimtinas visų pasaulio regionų vartotojams. Jo manymu, tai gali būti bitkoinai ir kita virtualioji valiuta, kadangi mokestis už tokius mokėjimus būtų minimalus.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. Vilija parašė:

    Arba aš kažko nesuprantu, arba tai tik dar mandresnė idėja siekti pelno.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.