Jau treji metai kaip turiu problemą su savo miegu
0 (0)

3 Responses

 1. vdas parašė:

  Seniau žmonės sakydavo, kad būna trejopi sapnai: iš Dievo, nuo velnio ir iš minčių. Jeigu taikyti tokią paprastą sistemą, išeitų dauguma sapnų kyla „iš minčių”. Tai apie ką galvoja Monika? Apie draugo neištikimybę. Kodėl tai gasdina? Nes yra pagrindo išsipildyti.
  Iš esmės, jeigu norime pamatyti įrodančius faktus – juos ir pastebėsime, tuo tarpu daugybė atvejų, kai sapnai nesipildė, greičiausiai nepatenka į „statistiką”.
  Tik ne šiuo atveju.
  Pagalvojus – kas ta mergina sapne su artimu draugu? Ar ji pažįstama? Ar turi vardą? Kaip draugas jaučiasi šalia jos? Protas gali sukurti neįtikėtinų iliuzijų.. Pamėginkim iššifruoti. O ką, jeigu ta nepažįstamoji paslaptingoji mergina su draugu yra PATI Monika? Bet tokia, kokios pati nepažįsta? Tada kyla klausimas ką pasąmonė tuo nori pasakyti – ar yra dvi monikos, kurių viena yra tikroji Monika, o kita monika tėra fantomas. Ji kitokia, net neatpažįstamai ir ji bendrauja su draugu.
  Neverta dėl to pergyventi. Tiesiog sapnas gali pasakoti apie tai, kad Monika negali daugiau tverti uždaryta savo paties viduje. Reikėtų atsiverti ir pačiai užimti fantomo vietą, tačiau kažkas atmeta atgal. Jeigu sapnas turi tokį aspektą, tai įneškite į bendravimą daugiau nuoširdumo, atvirumo, nesibijokite paatvirauti, pasirodyti gležna, nuoširdžiais prisipažinimais ir prisilietimais, kuriuos sau neleidžiate, draudžiate. Tikras draugas didžiuosis jog gali suteikti merginai užuovėją, globoti, būti gyvenime ramsčiu ir tvirtu pagrindu – tai jug vyriška, nebūtina visada pačiai būti stipriai – leiskite jumis pasirūpinti. Jug meilė – tai rūpestis?

 2. rene parašė:

  Tikiuosi, kad mano pastabas perskaitys tas, kam reikia. O jeigu reikia, tai tikiuosi, kad isiklausys ir pabandys pritaikyti, nes tai yra is mano gyvenimo, mano pacios isbandyta. Dalinai ka cia raso psichologai yra tiesa, bet iki pacios esmes jiems dar toi, nes jie mokosi is knygu, o ne is gyvenimo. Taigi prie reikalo. Sapnas yra treniruote, ir tai ka tu pasieksi sapne, tave nustos gazdinti gyvenime. Tau reikia valdyti sapnus. Tai reiskia, kad tu turi valdyti sapnus, ieiti i ji, ir ji kontroliuoti, taip, kaip gali samoningai kontroliuoti savo veiksmus nesapnuodama. Tik taip tu issigydysi. Taip as atsikraciau kosmaru, taip as susitaikiau su gyvenimu. Tiesiog eik i sapna, kaip i mokykla, kaip i treniruotes sale, kur tu gali daryti ka nori ir taves uz tai niekas nenubaus. Tiesiog isbandyk viska, ko gyvenime sau neleidi, cia ta prasme, bandyk tai ko tau reikia ir ko tau truksta. Istiesu yra ganetinai sunku, bet imanoma, kito kelio pasveikti nera. Ir jei pradesi analizuoti kaip cia tau aiskina psichologai, susipainiosi, pajausi menkavertiskumo kompleksa, nes jau matosi tavo minamas takas i ji ir susizlugdysi save. Na, bet kaip sakoma, ne kiekvienam duota. Jei nepavyks, nesigrauk, bet jei pavyks, tada galetum didziuotis, nes kontroliuoti sapnus gali tik vienetai. Ir skepsio gali sulaukti daug.

 3. gnld produktai parašė:

  Mano tetą taip pat kamavo nemiga, nors per dieną pakankamai ir nuvargdavo. Pradėjo vartoti papildus ir viskas susitvarkė. Aišku, tai gali būti ir sutapimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.