fbpx

Jaučiu, kad praradau save ir mano naujasis „Aš“ man labai nepatinka
0 (0)

7 Responses

 1. vytautėlis parašė:

  Labas Guste, kaip būtu galima su Tavim susipažinti?:)

 2. ieva parašė:

  Labai geras psichologo atsakymas,labai patiko,matosi kad kazka ismano,nes visi kiti sio puslapio straipsniu psichologu komentarai tik pykti kelia!!! paprastas zmogus is gatves geriau patartu!!bet sitam psichologui PAGARBA ir tikiuosi kad autorei pades sie labai aiskus zodziai.aciu

 3. Jonas L. parašė:

  Patariu paskaityti Jono Markuno knyga „Žmogaus Ligų bei Nesėkmių priežąstys, bei galimybės jų išvengti”. Ta knyga man davė daug atsakymu dėl mano sumazejusio susidomejimo gyvenimu, kurybiskumo sumazejimu ir t.t.

 4. Elena parašė:

  Labai patiko atsakymas.

 5. 'Guste' parašė:

  Iš tiesų buvau maloniai nustebinta radusi savo laišką ir atsakymą į jį. Dėkoju psichologui už puikų patarimą. Ir nors atrodo gyvenimas tiesiog stato barikadas kai noriu grįžti į savo kelią ir tokiais atvejais yra sunku stumtis pirmyn, bet pabandysiu. Be to draugė padovanojo man knygą – Julia Cameron „The Artist’s Way”, kuri padeda žmonėms susigrąžinti kūrybingumą. Reikia tik pradėti ją skaityti ir atlikti ten nurodytus pratimus….
  Ačiū dar kartą!

 6. Vilma parašė:

  Man taip pat patinka Arūno Norkaus mintys ir taip kaip jis jas dėsto. Tai ne vien tik sausa teorija iš psichologijos vadovėlių. Man patinka, kad tai nėra vien teksto atpasakojimas ir grynas atsibodęs jausmų atspindėjimas, nuo kurio blogas darosi, kai skaitai antrąkart perrašytą savo laišką tik kito asmens.

  Guste, Jums rekomenduočiau perskaityti Dr. Clarissos Pinkolos Estes “Bėgančios su vilkais”. Ši knyga liaudyje vadinama moters biblija. Tai nereali knyga apie moterį, jos vidinį pasaulį, savęs ieškojimą. Kai aš skaičiau šitą knygą, kiekviename puslapyje radau save. Mano draugės ją skaičiusios taip pat susižavėjo.

 7. DS parašė:

  Išorinis pasaulis nepapildo asmeninių vertybių, neatitinka jūsų nerealizuotų talentų,bei vidinių nuostatų,t.y. kaip turėtų būti. Visi sprendimai yra tiksle,o tikslas diktuoja priemones. Kitas dalykas kame jūsų jėga/stiprybė? Sprendžiant iš jūsų laiške išdėstytų minčių aišku,kad esate kūrybinga asmenybė,kaip žinia kūrybingiems žmonėms reikia laisvės, bei erdvės kurti. Nelabai suprantu kas konkrečiai turėta mintyje ir kokiais kriterijais paremta nuostata ” ..iš kūrybos nelabai pragyvensi” ar tikrai? Į betkokią veiklą žiūrėkite kaip į verslą, planuokite ir vystykite idėjas kaip verslininkas arba suraskite kas tai galėtų padaryti už jus. Tinkama parama ženkliai paspartina progresą ir padeda minimalizuoti galimas klaidas. Kitas variantas apsidairykite ir apmastykite savo galimybes dabartinėje jūsų darbovietėje / Industrijoje, dažnai paaiškėja, kad mūsų sėkmė buvo daug arčiau nei manėme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.