fbpx

Ką tik pabaigiau mokyklą, sužinojau, kad laukiuosi
0 (0)

2 Responses

 1. vdas parašė:

  Dar norėčiau pridurti, kad pas mus labai populiaru galvoti, kad po darželio išsyk į mokyklą, po mokyklos – nedelsiant į universitetą, po uniko – nedelsiant magistrantūrą, o tada jau galima atsiskaityti su visomis giminėmis pamojuojant diplomu ir pradėti gyventi (dėl savęs), t.y. išskristi į Ameriką.
  Bet tai voverės ratas. Ne visi pakelia tokį primestą tempą, ne visiems šito reikia, ir neretai perdegama jau po pirmo antro kurso, ar net semestro. Ir ne vien tai. Ar tikrai kiekvienas abiturientas suvokia, kokios specialybės tikrai nori, kuri aukštoji geriausiai atitinka įgūdžius ir pomėgius? Hm, hm. Daug kas, bet ne visi.

  Todėl jei širdis sako kad mokslai turi palaukti, vadinasi jie ir privalo palūkėti.
  O su laiku išryškės tikrieji polinkiai ką norėtųsi studijuoti įdomiai, ko norėtųsi siekti, koks darbas labiau prie širdies. Su laiku ir finansai susidėlios palankiau – netgi tėvams bus lengviau.
  O graužtis dėl to, kad sulig 18 nestudijuojama, kad kiti studijuoja, išvažiuoja, etc., tai gailėtis išlipus iš voverės rato. Ir vistik, skaniausi riešutai auga ant lazdyno, o ne maisto lėkštutėje. :)
  Mergina esi stipri, išmintinga ir supranti alegoriją, todėl naudokis šia puikia proga ir dėl nieko kito nepergyvenk!

 2. Jurga parašė:

  Gali studijuoti neakivaizdziai, gali studijuoti distanciniu budu. Juk dabar tokios galimybes… Nebe tie laikai, kai ranka referatus reikedavo rasyti. Pries kokius 4 metus jau maciau kelias distanciniu budu igyjamas profesijas (cia universitetuose). Taigi, reikia tik pasidomet. Vaikas-tai dziaugsmas, ne kliutis, ir ne beda ir vargas, kaip kad siuolaikine spauda ir aplinkiniai bando iteigt. Turek savo prota, savo valia ir pasidaryk savo gyvenimo plana.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.