fbpx

Kai gimė dukrytė, aš visiškai nebejaučiu potraukio savo vyrui
0 (0)

4 Responses

 1. klaustukas parašė:

  skaitau skaitai… ir nelabai suprantu… nenoriu nieko įžeisti, tiesiog nuoširdžiai, blondiniškai užduosiu klausimą, nes man nuoširdžiai įdomu :)))
  kokia prasmė psichologui per pusę laiško (o gal net ir daugiau) atkartoti tai, ką rašo klausiantysis??? ar taip psichologas parodo, kad suprato ką klausiantysis jam rašo? kokia to prasmė? o gal taip bando prailgint patį atsakymą? kodėl negalėtų truputį trumpiau rašyti apie klausiančiojo laišką, tarkim 2-3 sakinius, o daugiau papasakoti apie pačią bėdą ir jos sprendimo būdus? daugiau patarimų? daugiau pagalbos? ar psichologo supratimas apie kliento būseną ir yra pagalba? aš suprantu, kad psichologas padeda pačiam susivokti apie bėdą ir pačiam priimti tam tikrus sprendimus, bet kliento žodžių atkartojimas, kaži ar padeda…

 2. moteris parašė:

  Tai gal kontraceptikai kalti? Jie neretai visiskai uzslopina moters libido. O gal dar maitinate pati? Kol zindote, noras labai sumazeja, man jis grizo pabaigus zindyti. O gal depresija? Arba paprasciausias nuovargis, juk rezimas kardinaliai pasikeite…

 3. vdas parašė:

  Visas kompleksas priežasčių, neverta gal gilintis. Tiesiog priimkite tai ramiau. Dabar tokia jūsų nuotaika, jus norite ramybės, globos. Nesijauskite atsakinga saugoti vyro jautrią sielą nuo sumušimų.
  Nes jeigu jaučiate, kad jūsų pareiga saugoti vyro emocinę būklę apsikraunate bereikalinga našta. Suprantama, nereikia išsyk užsipulti kad jis šioks ar kitoks . Tiesiog leiskite jam rūpintis. Sudarykite sąlygas pagloboti menkiausiuose dalykuose . Patikėkite vyriškuosius darbus, apie kuriuos lengvai užsiminėte, atlikti jam (atsukti dangtelį). Kodėl galbūt neleidžiate rūpintis: Ar dėlto, kad norite viską atlikti čia-tuojaus-pat; Ar nepasitikite, kad vyras padarys ne taip gerai? Jei nemėgstate atidėlioti ir rezultato norite tuoj pat dėl savo ugningo temperamento, pagalvokite, kad tai vyras laukia jūsų prie altoriaus, o ne jūs jo. Ta prasme, neužbėkite pirma į priekį, nevarykite ožio į ragą, netempkite virvele paskui save, jeigu jis eina lėčiau. Apsisukimų skaičių mažinkite palengva, o tada ir vyras pastebės, kad kai žmoona ramesnė ir jis gali neskubėdamas įkalti vinį į sieną ar ramiai metodiškai apgalvojęs, pasiruošęs ir atradęs tinkamiausią tam momentą – pagaliau sutaisyti lašantį čiaupą, spintelės duris, pavzydžiui.
  Dabar gi kaip gaunasi. Saugote vyrą kad nesudužtų, atliekate visus vyriškus darbus už jį ir dar stengiatės apsaugoti, kad tik jis, gink Dieve, nepasijaustų blogai ar nepravirktų. Pati atlikusi, kas priklausytų jam, neturite už ką JO įvertinti, už ką padėkoti ar pagirti. Tada atšąlate. Kol galop abu kenčiate, nes vyrą garantuotai stumiate į dar didesnę neviltį už tai kad nedavėt progos kaip jums tarnauti, kaip jums įrodyti savo vyrišką vertę. Ar tikrai norite, kad vyras išmoktų jums ir sau daryti makiažą, nes gi reikia susikeisti pareigomis po lygiai, tiesa?
  Truputį atsipalaiduokite ir viskas bus gerai! :)

 4. Anonimas parašė:

  Ar galima pagaminti aistrą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.