Kaip įgyti patrauklios moters palankumą?

1 Response

  1. simpl parašė:

    Ką čia dar pridūrus? Kažkaip susidarė vaizdas, kad dovanos prabangios – glėbis rožių, koljė, spa. Suprantama, jei galiimybės leidžia, tai kodėl gi ne? Nebent mergina sužavėjo savo kuklumu, savo vidiniu moteriškumo grožiu, o tada joks auksas nepapirks. Kokia mintis kyla, kad neverta kelti šoko būsenos prabangiomis dovanomis, ypač, jei merginos šeimai tai tikrai prabanga verta pasipasakojimo kaimynams. Niekada nežinosite ar pasirinko todėl, kad dovanojate prabangias dovanas, ar kad gera bendrauti ir jaučiasi saugi.

    Nesistenkite savo simpatijos slėpti po gėlių žiedais, kad ir kaip romantiška. Reikia tikrai vyriško tvirtumo pasakyti kad mergina patinka, kad su ja gera, kad patinka laikas, praleistas drauge. Kas būtų jei spa nebūtų? Spa, tėra proga laiką praleisti drauge maloniai. Lygiai taip pat, kas pasivaikščioti parke, mieste,kas pasėdėti ant suoliuko su dviem kruasanais iš paprasto maišelio – jug pinigų tokiam grožiui nereikia visai, o ramybės suteikia daugiau nei rytietiškas pėdų masažas su kvapniausiais aliejais ir pieno vonia.

    Palankumą galima mėginti pelnyti pasitarnaujant visų pirma jos tėvams. Praktiškais buitiškais dalykais. Gal reikia talkos? Gal sugedo šeimos mašina ir reikia gero meistro? Gal reikia žiemai malkų? O gal kur nors nuvežti ar parvežti, suorganizuoti transportą lentoms? O gal paprasčiausiai girgžda durys ar kažkuri lemputė perdegusi jau koks 10 metų nepakeista? Na, esmė tokia – suraskite progą pasitarnauti nesavanaudiškai ir turėsite pliusiuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *