fbpx

Kaip įgyti patrauklios moters palankumą?
0 (0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKlausimas: Laba diena, turiu draugę, kuri neseniai išsiskyrė su vaikinu, ji tikrai sunkiai išgyvena tai, nes turi problemų ir šeimoje… Pradėjau jai simpatizuoti, nupirkau glėbį gėlių, įteikiau be priežasties, žinoma pakėliau jai nuotaiką, bandžiau klausti kokių problemų turi, bet ji nelabai noriai man tai pasakojo, nes galbūt mes dar per mažai pažįstami… Siūliau prasiblaškyti SPA centre, bet ji labai pasyvi ir nelabai nori kur vykti… Sakau, pabandykime išspręsti problemas drauge, ji sako, kad jai vienai lengviau… Sako, kad per daug lendu jai į gyvenimą, nors, kita vertus, dėkoja už pagalbą, kurios nepriima. Beje, ją pažįstu tik keletą mėnesių, artimiau pradėjome bendrauti tik sausio pradžioje.. Norėčiau paklausti, ką tokiu atveju daryti, kaip prie jos labiau priartėti, kad galėčiau tapti jai daugiau nei draugu? Nors ji pati ir sakė, kad tai nėra labai įmanoma.
Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Kasparas (vardas pakeistas)

Atsakymas: Laba diena, Kasparai. Perskaičiusi Tavo laišką supratau, kad pagrindinis klausimas – kaip įgyti Tau patrauklios moters palankumą. Iš karto galiu pasakyti – atsakymas nėra paprastas.

Pirma, ką galiu pasakyti – neskubėti. Iš Tavo pasakojimo pajutau šiek įtampos ir skubotumo, galbūt vidinio nerimo, kai Tu bandai visaip prie jos prieiti. Tiesa, moteriai patinka kai jos siekia, tačiau siekimas turi būti išlaikytas, riteriškas. Tai vyro būsena, kai jis viduje neraminamas jausmų moteriai, kurie jį, beje, motyvuoja ir veda šiuo keliu, tačiau sugeba to neparodyti išorėje.

Antra, nežinau kokią bendravimo su moterimis patirtį jau esi sukaupęs. Patirtis čia labai reikalinga, net ir neigiama. Ji padeda emociškai pajusti moterį, suprasti jos jausmus. Tai leidžia vyrui prie jos prisitaikyti ir sėkmingai bendrauti. Tačiau patyrę tampame su laiku, o iki to mokomės gyvenimo pamokų tol, kol jas iki galo išmokstame.

Trečia, labai svarbu yra tai, kiek apskritai šią merginą pažįsti, ką žinai apie jos vidinį pasaulį: draugus, laisvalaikį, pomėgius, svajones. Ši ir bet kuri kita išmintingai apdorota informacija apie moterį gali tapti raktu į jos širdį.

Apskritai, sužavėti ir patraukti patinkančią moterį kartu yra ir gyvenimo menas. Psichologiniu požiūriu, aš sužavėjimo ir patraukimo momentą matau kaip parodymą savo geriausių turimų savybių, tačiau būtent tų, kurias Tavyje nori matyti patinkanti mergina.

Tikiuosi, Kasparai, kad pritaikysite kąnors sau. Tad sėkmės einant savo ir moterų pažinimo keliu.

psichologė Raimonda Bugarauskaitė
raimonda.bugarauskaite@gmail.com
Vilnius

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. simpl parašė:

    Ką čia dar pridūrus? Kažkaip susidarė vaizdas, kad dovanos prabangios – glėbis rožių, koljė, spa. Suprantama, jei galiimybės leidžia, tai kodėl gi ne? Nebent mergina sužavėjo savo kuklumu, savo vidiniu moteriškumo grožiu, o tada joks auksas nepapirks. Kokia mintis kyla, kad neverta kelti šoko būsenos prabangiomis dovanomis, ypač, jei merginos šeimai tai tikrai prabanga verta pasipasakojimo kaimynams. Niekada nežinosite ar pasirinko todėl, kad dovanojate prabangias dovanas, ar kad gera bendrauti ir jaučiasi saugi.

    Nesistenkite savo simpatijos slėpti po gėlių žiedais, kad ir kaip romantiška. Reikia tikrai vyriško tvirtumo pasakyti kad mergina patinka, kad su ja gera, kad patinka laikas, praleistas drauge. Kas būtų jei spa nebūtų? Spa, tėra proga laiką praleisti drauge maloniai. Lygiai taip pat, kas pasivaikščioti parke, mieste,kas pasėdėti ant suoliuko su dviem kruasanais iš paprasto maišelio – jug pinigų tokiam grožiui nereikia visai, o ramybės suteikia daugiau nei rytietiškas pėdų masažas su kvapniausiais aliejais ir pieno vonia.

    Palankumą galima mėginti pelnyti pasitarnaujant visų pirma jos tėvams. Praktiškais buitiškais dalykais. Gal reikia talkos? Gal sugedo šeimos mašina ir reikia gero meistro? Gal reikia žiemai malkų? O gal kur nors nuvežti ar parvežti, suorganizuoti transportą lentoms? O gal paprasčiausiai girgžda durys ar kažkuri lemputė perdegusi jau koks 10 metų nepakeista? Na, esmė tokia – suraskite progą pasitarnauti nesavanaudiškai ir turėsite pliusiuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.