Kaip labiau pasitikėti savimi?

Galima bandyti save motyvuoti, bet dažniausiai tai nėra geriausias pasirinkimas. Pasitikėjimas savimi atsiranda ne iš įkvėpimo, žinių, įžvalgų ar patarimų, bet iš realių rezultatų potyrio. Veikti, o ne tik galvoti apie sėkmę yra esminis pasitikėjimo savimi ugdymo principas. Kaip kitaip pasitikėsime savimi? Mums reikalingi realūs įrodymai. Per didelis mąstymas, sėkmės vystymas mintyse gali netgi pakenkti: imame vis labiau bijoti, prikurti mus stabdančių minčių ir apgauti save, jog visgi keičiame situaciją.

Pasitikėjimas atsiranda kai mums sekasi. Kada paskutinį kartą Jums kažkas pasisekė? Pasiseks, kai imsitės realių veiksmų. Sėkmės formulė, kuri neprašo Jūsų pastangų, neegzistuoja ir jos laukti neverta – banali, bet vis dar nepakankamai  dėmesio sulaukianti tiesa.

Manote, kad dabar Jums siūlysiu užsibrėžti tikslą, jį pasiekti ir viskas bus puiku? Ar ne panašu į  „tau tereikia pavirsti sraige, jei nori visada turėti namus“? O kaip pavirsti ta sraige taip niekas ir nepasako. Be to, ar būtina pavirsti sraige ar dar kažkuo, kad pasiektume tai, ko norime? Gal pavyktų būnant savimi?

Esti lengvesnis kelias stiprinti pasitikėjimą savimi: vis įveikti bent mažus iššūkius, drąsiai elgtis, perlipti per savo baimes, išdrįsti padaryti tai, ko iki šiol nedarėme. Taip pat pajusti įvertinimo ir pripažinimo skonį, iš sustabarėjimo išmušančias emocijas ir didžiavimąsi savimi. Kad ir kaip keistai tai nuskambėtų: nevenkite patirti nusivylimo savimi ir liūdesio, nes skausmas mus natūraliai veda į priekį. Žaizdų valymasis, nors ir nemalonus, tačiau esti išlaisvinantis, stiprinantis procesas.

Pasitikėjimo savimi stiprinimo programa:
http://dziaugiuossavim.eu/pasitikejimosavimi/

Nemokama knyga apie esmines klaidas, kurias darome siekdami savo tikslų:
http://dziaugiuossavim.eu/knyga-tikslu-siekimas5-didziausios-klaidos-ir-daugiau-nei-5-budai-jas-istaisyti/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *