Kaip sunaikinti tą baimės pilną pavydą
0 (0)

2 Responses

 1. Tomas parašė:

  Įdėmiai perskaičiau ir laišką ir komentarą. Parašyta gražiai, tačiau pritarti negaliu. Aš nesijaučiu gerenis už kitus ir puikiai žinau, kad mano žmona galėjo pasirinkti bet kurį kitą iš mūsų aplinkos. Tačiau pavydo niekada nejaučiau- aš priėmiau Elzytę kaip Dievo dovaną man, kaip dovaną kurios nebuvau vertas…
  Jei mes tikrai mylime kitus kaip save patį, tai niekada nesijausim pranašeniais už kitus- jei pažinsime save kituose.
  Aš suprantu ką reiškia pavydas, bet jis tėra tik abstralti sąvoka man. Jei žmona kokio nors vakarėlio metu parodo man koį tai išskirtinį dėmesį, jaučiuosi pamalonintas, jei ne…-taip niekada nebuvo. O jei kada taip ir nutiktų, tai tikrai nepykčiau, bet stenčiausi suprasti, kodėl taip nutiko? Ką aš padariau ne taip? Ką aš turėčiau padaryti, kad nesusipratimas išsisklaidytų?
  Esu tikintis žmogus ir manau, kad bažnyčia geriau nei bet kas kitas ir įprasmina šeimą ir kursto šeimos židinį, neleisdama jam užgesti. Būtų labai lengva išvardinti ko mes neturime o kiti turi, bet kai dėkoju Dievui už viską ką turiu- mums nieko netrūksta, o meilė, kaip žinoma, didėja dalinantis ja su visais: kai išęjęs į gatve šypsena sutinki kiekviena praeivį, negatyvas tiesiog dingsta iš gyvenimo.

 2. Saulė parašė:

  Autoriaiui rekomenduočiau išdrįsti pažiūtėti pačiam pavydui į akis, peržvelk situacijas kai tai kilo, iš kur tai kilo? Jei esi susidūręs su meditacija, bandyk medituoti į pavydo ego. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.