fbpx

Kodėl vis atsiduriu santykiuose su man netinkančiais vaikinais?
0 (0)

4 Responses

 1. Milda parašė:

  Miela, nusivylusi, mergaite,siūlau pradėti nuo knygos „Moterys,kurios myli per stipriai”…turėtų būti nemažai atsakymų į klausimus..o paskui viskas ateis savaime..mano neigiamas santykis su tėvu ir paskatino visas paieškas..

 2. Anonimas parašė:

  Labai kvailas is jusu patarimas neatleisti tevui, kol jis neatsiprasys. Kaip jus isvis galit dalint tokio pobudzio patarimus ?? O jei tas tevas neatsiprasys niekada nes jis galbut isitikines kad teisingai aukleja savo dukra..pagrindine sios mergaites problema yra ta lad ji uzsiciklinusi savo vaikysteje..paleiskite visa tai islaisvekite, mylekite savo tevus visa sirdim,save pacia ir tixliai savo mintyse suformuluokite vyra vutent tokio kokii norite, neuzilgo ji sutiksite ;) sekmes !

 3. Sandra parašė:

  Pasakysiu labai paprastai – bandyk keisti aplinką, nes galbūt joje būtent tokie vaikinai ir tik „sukiojasi”. Pvz, sunkiai rasim vyrą finansininką, jei sukiojamasi tarp sportininkų. Manau, esmė pagavai :) Kitu atveju, manau laikaisi kažkokių idealų ir standartų, jauti baimę ir bijai prisileisti arti savęs tokius žmones, kuriuose išryškėja tam tikros tėvo neigiamos savybės.

  Per daug griežtai ir reikliai žiūri į gyvenimą. Visi esame paprasti, žmogiški žmogeliukai, su įvairiais trūkumais ir privalumais. O tėvas yra tėvas. Jis padarė tai, ką padarė ir nemanau, kad jam nerūpėjai.
  Nebūtina jam atleisti, tiesiog bandyk jį priimti tokį, koks jis yra.

  Sėkmės!

 4. Rasa parašė:

  O man kaip tik pasirodė, kad mergina laaabai panaši į savo tėvą. Todėl aiškiai žino, kokį žmogų nori matyti šalia savęs – tokį ir ne kitokį. Kaip ir jos tėtis- lipdė ją pagal savo supratimą, visai, panašu, neatsižvelgdamas į jos savastį, neįsiklausydamas, žvelgdamas tik iš savo varpinės. Lygiai tą patį dabar daro jo dukra – duok, gyvenime, man TOKĮ vaikiną! O gal reikalavimai siauroki, vienpusiai, neesminiai, neleidžiantys žmogui skleistis (ko iš jo kaip tik ir laukiama), kaip ir jos tėčio jai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.