fbpx

Kur reikia kreiptis dėl prisiminimų ištrynimo?
0 (0)

3 Responses

 1. Izė parašė:

  Sveiki,
  Jūsų laiškas privertė susimąstyti, koks gi būtų mano gyvenimas, jei ištrinčiau visus skausmingus prisiminimus. Patirtis yra mano turtas, ji formuoja mane. O stipri patirtis, tiek neigiama, tiek ir teigiama, formuoja stipriai, sukurdama vidinę motyvaciją. Tik tokiu būdu žinau kas man patinka, kas ne ir ko aš dar norėčiau, o ko jau nebenorėčiau. Tiesa sakant, be šio vidinio žemėlapio nežinočiau kaip gyventi, kur judėti, ar kokia būti. Jei ištrinčiau visus prisiminimus, tai reikėtų Kažko, kas nuolat kuždėtų ką daryti. Manau didelė dalis žmonių, pabėgusių nuo traumuojančių prisiminimų, o ne juos įprasminusių kokia nors veikla, kad jiems ir niekam kitam daugiau to patirti netektų, praranda labai daug. Praranda visų pirma laisvę, nors pamiršdami jie kaip tik ir siekia išsilaisvinti. Praranda laisvę girdėti save, o ne glamūrinių žurnalų diktuojamą stilių, ar ant bangos esančias temas. Ir, aišku, čia koks nors filosofas pastebėtų, kad anokia čia laisvė, jei ją sąlygoja stiprios patirtys, kurios taip pat gali būti sukuriamos socialinio programavimo entuziastų. Galbūt. Kelias į tikrą gyvenimą kaip plonytis siūlas, kurį veja atmintis, suvokimas ir patirčių įprasminimas.
  O jei Jums pasisekė ir patyrėte stiprią abipusę meilę, tai šio susitikimo prisiminimas gali šildyti dar ilgai, galbūt visą likusį gyvenimą, galbūt net tą, kas bus šalia Jūsų ar dar daugiau.

 2. Vyt parašė:

  Kaži ar kas trins tamstos prisiminimus. Lobotomijos laikai jau praėjo senokai.

 3. Izė parašė:

  Na tikrai, lobotomija nepadės, kaktinė sritis ir taip striginėja… O jūs, matau, labai išsamiai susipažinęs su galimomis pagalbos formomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.