fbpx

Labai įdomu kodėl jis gali nenorėti santuokos?
0 (0)

5 Responses

 1. edgaras parašė:

  Jai vyras nenori vesti,reiskia jis nera visiskai isitikines savo jausmais tau.Jis abejoja…Tikiu,kad myli,bet nenori arba bijo suklysti.Todel ir neveda.Vestuvem nereikia daug pinigu uztenka ir susirasyti.Bet tuoktis reikia,nes jai ateiti issiskirisi,tai nezinosi skaiteisi vedes ar vienisas.Cia mano nuomone as galiu ir klysti.

  • Neringa parašė:

   Jei jam atrodo per anksti, kažin ar ką čia pakeisi. Manau, kad šiuo atveju jis gali būti tiesiog per jaunas, kad tuoktis, lauktis vaikų. Tai nėra taip romantiška kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio: vestuvėms reikia daug planavimo, laiko, pinigų. Nėštumas reikalauja daug fizinių jėgų ir atsidavimo naujai gyvybei. Taigi viskas turi savo kainą.

 2. Sandra parašė:

  Labas Lina,

  O tu bandei su juo pačiu kalbėtis apie tai, kodėl jis nori tiwek ilgam atidėti vestuves? Galbūt yra rimtos priežastys? O nori gražių vestuvių ir siekia joms užsidirbti ar kažkas pan?
  Tu laiške nieko neužsiminei apie tai, jog turėjote rimtą pokalbį, išskyrūs tai, jog jis nori atidėti vestuves.
  Jei atvirai – priežasčių gali būti daug ir įvairių. Paskui galima prisigalvoti būtų ir nebūtų dalykų, kas gali pakenkti santykiams. Geriausia pasikalbėti su juo pačiu. O gal Jūs dar labai jauni? O tai gali irgi būti viena iš priežasčių.
  Visgi, čia rimtas žingsnis. Kiti vyrai bijo prisiimti atsakomybės ir dažniausiai į santuoką žiūri atsargiai, su delsimais. Sunku ką patarti, kai nežinau ką jis tau į tai atsakė, kokios priežastys ir panašiai.

  Sėkmės.

 3. Irma parašė:

  Visiškai sutinku su Edgaru: ” …Tikiu,kad myli,bet nenori arba bijo suklysti.Todel ir neveda…” Taip…kažkada tykėdama ir mylėdama labai suklydau kai ištekėjau. Lakstė su merginomis (JEI GALIMA TAIP DAR PASAKYTI), norėjau mokytis, neleido, varžė. Tik išsituokusi pasiekiau visų tikslų ir daug laimingesnė tapau dabar, turėdama draugą. Galbūt antrasis ir norėtų įteisintų santykių, bet aš jau bijau suklysti.

 4. erik parašė:

  kad esminius punktus psichologė susakė, galima papildyti tik 5-ąjį, t.y. vedusiu nori tapti tobulai, įeiti į šeimą turėdamas, būstą, darbą, karjerą, verslą, pinigų ir kitokį materialinį apsirūpinimą – dabartinė situacija yra pernelyg neapibrėžta, nekonkreti. Įteigite mintį, jog viskas yra gerai kaip dabar ir jam nebūtina turėti visų aukščiau išvardintų gėrybių šeimai-viskas ateis ramiai, savaime palaipsniui, gyvenant bendrą gyvenimą, dalinantis bendrais rūpesčiais, džiaugsmais ir pasiekimais. Bendrais, o ne atskirai.
  Ir antra, kas daug svarbiau, kad noras pasipiršti ar imtis iniciatyvos turbūt norisi, kad kiltų savaime, iš stiprios vidinės tvirtos motyvacijos – tai reiškia, kuo stipriau spaudžiamas tuoktis, tuo mažiau šansų kad tuoksis. Idėja tuoktis turi būti JO, mintis vestuvėms turi priklausyti JAM. Kiekvienas priminimas apie tai, persuka chronometrą +7 metams. Ir viskas. O kada tai įvyks? Kai supras, kad šeima, santykiai yra pastovus abipusis tikėjimas vienas kitu, garantas, kad ir kas nutikę, bei kai taip pasielgęs jausis pergalingai nugalėjęs(save) ir pranašesnis už kitus neryžtinguosius neapsisprendusius lepšius :) Akcentuokite ne santuoką, o vyriškumą, kryptingumą, tikslo siekimą ir kad nedvejodama tikite jo tikslais, idėjomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.