Mes ne mirę
0 (0)

Fotografas Lalage Snow sugalvojo projektą „We Are The Not Dead“, tai kareivių portretai prieš karą, karo metu ir po karo Afganistane. Šio projekto rėmuose žiūrovas gali išvysti išorinius išgyvenusius karą kareivių pasikeitimus.

Kiekviena istorija susideda iš trijų dalių: prieš, per ir po karo…
Atkreipkite dėmesį į akis… Žvilgsnis pasako viską!

 

Pagal:
telegraph.co.uk


Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

11 Responses

 1. Vaida parašė:

  Kaip trys skirtingi asmenys.

 2. Pilypas parašė:

  Tokios frazės „Atkreipkite dėmesį į akis… Žvilgsnis pasako viską” skirtos pacankėms mulkinti, su tikslu jas į lovą nusitempti.
  O iš tikro, jei tas nuotraukas sukeisti vietomis, niekas nepasikeis. Beje, apatinis pilietis geriausias – karo metu su karoliais ir ūsais! :)

 3. jadze parašė:

  Ideja idomi, israiska irgi skiriasi, bet su atitinkamu akiu ir veido apsvietimu mano veida dar ne i tokias ‘situacijas’ ispraustu. Po karo nuotraukose visiskai neapsviesti vyzdziai. Ir siek tiek issiplete, daro akis didesnes, bet kadangi visas veidas sesely- atrodo, kad akys tuscios.

 4. parašė:

  Visų žvilgsniai nekalti kaip vaiko pasidaro …

 5. TO Vaida parašė:

  akis reikia prasiplaut. žmonių veidai keičiasi ir kiekvieno sezono metu. Tam įtakos gali turėti daug veiksnių: sezoninis maistas, įdėgis, poilsis, temperatūra, ect. ir dar krūva apilkos veiksnių. Nieko čia nuostabaus, mat jų akys tai sielos veidrodžiai.. ir ką gali juose įžiūrėti? Mirtį? abejoju

 6. Anonimas parašė:

  Visi po karo atrodo gražiau nei prieš ir per :)

 7. vvv parašė:

  nuotraukose skirtingai zvilgsniai dar ir del skirtingai panaudoto apsvietimo, fotografas samoningai naudojo si triuka, kad isgautu kuo skirtingesni efekta

 8. vvv parašė:

  O visu akys didesnes trecioje nuotraukoje dar ir del skirtingu objektyvu panaudojimo :)

 9. vaide parašė:

  asmenys kurie buvo kare…akys turi salta ir gilu zvilgsni, tai akys kurios nesa i gyli…isgyventa siauba, skausma….

 10. vaiva parašė:

  Labai erzina skirtingai naudojamas pasvietimas – vienas apsvietimes pries kara – issklaidyta sviesa, daug bliku, antras – apsvietimas tiesiai i akis, taip jos atrodo sviesesnes, daugiausia kontrasto. trecias apsvietimes – visu akys tarsi juodos, apsvietimes labiausia issklaidytas ,taip suteikiant tamsos pojuti. Zmoniu vveiduose skirtumus galima izvelgti, taciau labai erzina fotografo noras prideti, paryskinti vaizda – tarsi mus mulkintu.

 11. jurcix parašė:

  karo metu darytose nuotraukose, veiduose galima jausti itampa, nuovargi, netgi atsirade daugiau rauksliu, tikrai galima galvoti kad tuo metu sie zmones patyre daug rupesciu,itampos ir streso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.