fbpx

Nekalbadieniai – žiauri psichologinio smurto priemonė
0 (0)

7 Responses

 1. hmm parašė:

  kartais tylėjimas pati geriausia priemonė, taip pat ir bausmė. mat pasitaiko atvejų, kai tylima ne todėl, kad siekiama išvengti konflikto, pabėgti, pasislėpti, bet tiesiog trūksta kantrybė. čia atvejais, kai tylėjimas būna atsakas į šlykštų/nepagarbų partnerio elgesį. tokiu atveju verta susimąstyti dėl savo elgesio tam, kuris iššaukė tylėjimą, o ne tylinčiajam, kuris galbūt jau neranda būdo/prarado viltį susišnekėti.

 2. s parašė:

  pilnai sutinku,”hmm” :)

 3. hrbd parašė:

  Taip, turejau as ir buka zmogu kaip plytos plokšte, tai kai kartoji milijona kartu ta pati, o jis ne tik kad neklauso, bet dar ir durneja kas diena, tau arba ja turi mest pro balkona arba tylet nes pats gali pasikart, bet aisku kad tai atveda prie skyrybu normalus zmones bendrauja ir dziaugiasi givenimu.

 4. my parašė:

  hrbd, o jūs nepagalvojot, kad galbūt tai, ką mln. kartų kartojot partneriui, jam/jai tai buvo visai nepriimtina? Be to, suaugęs žmogus ir neturi „klausyti”, jis gali IŠklausyti ir su jumis nesutikti :) Kas matyt pas jus ir buvo. Ir durnumas čia nė prie ko.

  • hrbd parašė:

   Na, poniute, jau jus tikrai nezinosit, kas vyko, o kas nevyko, bet jei jis nenori isiklausyti, kad zmogus elgiasi nepadoriai ir tiesiog yra durnas,tai eina jis tegu sikt. ;)

 5. asdr parašė:

  Pritariu hmm. Mano namuose toks smurtas vyksta jau daugiau nei metus. Kalbam labai minimaliai, tik butiniausiais reikalais. Ilga laika buvo labai skaudu, dabar jau maziau

 6. azuolas parašė:

  Cia jau grynai moters nuomone – kankina,mazvaikis, nenusileisk iki jo lygio ir t.t.. As pvz. nustoju kalbet,nes ant karstu pasakau ko pats paskui gailiuosi,taigi cia tas nusiraminimas,kaip ir minejo. O veliau nesneku,nes tiosiog nera noro sneket su zmogum kuriam jauti antipatija,kartais reik apgalvot ar isvis verta sneket ir pan. Ir nesvarbu ar tai partneris,draugas ar seip pasalinis asmuo..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.