fbpx

Netikiu meile ir esu tiesiog paženklinta nesėkmėmis
0 (0)

11 Responses

 1. Bernadeta parašė:

  Man labai įdomu kokiame iliuzijų pasaulyje psichologas gyvena :D Ar jūs nesuprantate, kad žmonės, JAUNI žmonės, gauna tik minimumą, taigi norint IŠGYVENTI – reikia gyventi su tėvais, kurį laiką. !!!

 2. Juris parašė:

  Bernadeta, jūs neteisi. Kaip įdarbinimo įmonės vadovas puikiai žinau kiek uždirba ir jauni darbuotojai. Kai kurie ir už manę daugiau :)

 3. Julija parašė:

  28 metų jau galima būt magistrą baigus ir/ar darbo patirties bent kiek įgijus. Bet net jei taip nėra – tobulėjimui, studijoms, kursams, kitiems kvalifikacijos kėlimo būdams amžiaus cenzo nėra. Darbo užmokestis teisingai parodo darbuotojo vertę. Nesuprantu, kodėl būtina gyventi su tėvais. Žinoma, įgeidžius reikia sumažinti, planuoti išlaidas. Jei nesinori ar nesugebi gyventi pagal išgalias – tėvus keis turtingas vyras, o savarankiškumas stebuklingai neateis.
  O dėl santykių: nesileisk į žeminančius, išnaudojimu ar apgaulėm paremtus santykius. Kai kurie žmonės dings iš Tavo gyvenimo, gal pagal pakeltą kartelę negreit rasi tinkamą partnerį, bet bent nekentėsi netinkamų santykių rate, kurie taip žemina savivertę.

 4. saydo parašė:

  Pritariu Juriui

 5. Jone parašė:

  Pritariui Juriui, nieko nesiekia,neismoksta, nekyla karjeros l., o verkia kad ner pinigu ir reik gyvent su tevais. Tik verkti sugeba.

 6. Mist parašė:

  Kaip juokinga, kai atsiranda tokių pikdžiugiškų „stipruolių”, kurie palieka savo žymes keikdami tariamus kitų „verksmus”. Gerbiamieji, rubrika ir sukurta problemoms ir jų sprendimams aprašinėti. Parašiusioji, tikriausiai labai jautrus ir žiauriai nuoširdus žmogus. Tokie šiais laikais lengvai „valgomi”. Linkėčiau jai stiprybės kovojant su savimi ir kitais. O komentatoriams…kažkas labai protingai pasakė „neteisk ir nebūsi teisiamas”.

 7. Andrius parašė:

  Mm, mane šiaip labai į akį krito „psichologo” atsakymas į merginos klausimą. Negaliu pasakyti, galbūt tai buvo panaudota kokia pagalbos priemonė, bet aš asmeniškai gavęs tokį atsaką ilgainiui nenorėčiau apskritai kalbėti apie savo problemas, nes kiekvienas komentaras pasirodė įžūlus ir įžeidžiantis jaunuolės asmenybę.

 8. Monika parašė:

  Miela Inga! Tu esi vienintelė tokia, nuostabi ir unikali. Visi atsakymai yra tavyje, ir tavo vidus žino ko nori, bet tam turi būti sąlygos pasirodyti. Viskas pradeda vykti kai einame, darome, bendraujame, nenuleidžiame rankų, pradėk nuo mažų dalykų – sportuok – sportuojant gaminasi natūralūs laimės hormonai ir tai išties keičia savijautą, prisijunk prie kokios nors mėgstamos veiklos, pasisemk energijos iš gamtos. Tik patikėk, kad kiekvieno mūsų laukia mūsų spalvingi gyvenimo projektai, patikėk, kad esi verta gyventį sąvąjį. Nebijok, jau čia ir dabar pradėti nuo mažų žingsnelių žengti link savojo aš. Prisimink tuos momentus kai jauteisi įkvėpta, laiminga. Kokios mintys, darbai ir žmonės tave tada supo? Tik tu viena žinai kaip sugrįžti į pusiausvyrą. Sėkmės Inga, tu gali!!!

 9. 1000% pades tau, bet privalai paskaityt ka parasiau. parašė:

  https://www.youtube.com/watch?v=eW3HqE2BSi4 viska ka tik noriu siame gyvenime ir VISKA pasidariau pats savo
  cia yra dokumentika kuri atsakys i VISUS tavo klausimus. Jei neatidarys tada yeskok youtubei dokumentikos pavadinimu „The Secret FULL MOVIE Law Of Attraction” Cia yra mano apties jau 7 metus isbandyta 1000% pasitvirtinanti ir veikianti tiesa. Kaip viskas veikia, kaip tu pritrauki gerus ir blogus dalykus, kodel pritrauki, procesas, priezastys, ismatuoti minties signalai, VISOS VISU ZMONIU mintys susietos su emocija eina kaip signalas ir grizta kaip materialus tikras daiktas ar ivykis. Galvosi teigiamai pritrauksi teigiemus ivykius zmones aplinkybes situacijas. Galvosi neigiamai – bloogi zmones blogos aplinkyes neigiamos nepalankios situacijos. Supyk ant saves, ryztingai atssistok, daryk, galvok, ieskok atsakymu, BUTINAI paziurek sita dokumentika, as jos deka turiu absoliuciai viska. Man nesiseke kaip ir tau, pakeiciau mastyma ir dabar turiu absoliuciai viska ko tik kadaise norejau ir viska tik savo rankomis, niekas man nepadejo. Viska turi padaryti pats ir as tau duodu atsakyma, pasinaudosi ar ne – tavo reikalas. Sekmes.

 10. Budistas parašė:

  Miela Inga, vien tik tai, kad tu sugebėjai čia parašyti apie savo problemą, yra nuostabus įrodymas, kad tu gali kažką pakeisti savo gyvenime. Tai įrodo faktas, kad tu stengiesi kažką daryti, kažką pakeisti. Visi pokyčiai visada prasideda nuo noro – sveikinu pirmą žingsnį tu jau žengei.

  Kas liečia nesėkmes – visiškai suprantu kaip tu jautiesi. Tas jausmas, kai visas pasaulis tarsi byra iš po kojų ir nieko pakeisti negali, viskas atrodo pilka ir niūru… Ar pažįstamas jausmas ? Visa tai yra nusistatymo reikalas, kuomet pastebi tik blogus dalykus, o kaip daugelis nuostabių kurie tave supa – tu esi sveika, jauna, protaujanti, siekianti ir norinti pasiekti tikslą, turi abu tėvus ir daug galimybių gyvenime ir t.t. Argi tai neatsveria tų problemų ? Ar tenka pagalvoti, kad kartais tos problemos nėra tokios jau ir svarbios ? O jei ir svarbios, gal tai galima suprast kaip pamoką ? Ko kitą kartą nebedaryti ? Jei kiekvieną problemą apgalvotume, nuoširdžiai, klausantis savo širdutės, nustebtume, kad vienas problemas galime visai atmesti, o kitose rasti kažką gražaus, ar paguodžiančio, kas iš tiesų nuteiktų pozityviau. Žinoma, būkime realistais, iš pirmo karto gal ir bus sunku pamatyti kažką kitokio problemose, tačiau kuo daugiau apie tai galvosime – kas man iš to ? ar tai tikrai svarbu ? gal aš turiu kažką išmokti ? – tikrai ateis laikas, kai pasikeis požiūris į problemas ir jos taps ne blogos nuotaikos priežastimi, o įšūkio sinonimu !

  Rašei, kad nori atrasti savo kelią. Gerai pagalvok, ar tu tikrai visa širdim to nori, ar tai galbūt yra tik įsivaizduojamas noras pasiekti tai, kas galbūt atneš tau laimę ? Kuo labiau tiki tuo ką darai ir ko sieki, tuo daugiau vidinės šilumos, meilės ir motyvacijos atsiranda einant tuo pasirinktu keliu.

  Rašei kad trokšti meilės, tačiau vyrų padermė tave vis nuvilia. Dalai Lama yra pasakęs „Jei nori sutikti gerą žmogų, lankykis ten, kur lankosi geri žmonės. Jei lankysiesi ten kur lankosi blogi – toki tave ir sups“. Siūlyčiau, visų pirma pamilti save, tokia kokia tu esi – su savo silpnybėm ir stiprybėm, kad ir kokios jos yra (beje, nepamiršk, kad visada gali tobulėti, todėl nėra reikalo savęs graužti dėl blogų savybių !), tai padarius, atrask savy tai, kas tau teikia didžiausią džiaugsmą širdelėje – pomėgis, veikla ir t.t. Tai atradus pradėk veikti – daryk tai, kas tau teikia malonumą ir būk tarp bendraminčių. Galiausiai, vis tiek sutiksi artimą žmogų. Tačiau, nepamiršk kad turi būti savimi, neapsimetinėti tuo kuo nesi, nes žmogus gali pamilti ne tikrąjį tave, o tavo vaidmenį – kuo tu tik apsimeti esant kad tave pamiltų.

  Tikiuosi, bent kiek suteikiau tau vilties ir patarimų, būtų labai nuostabu, kad kai tu susitvarkysi savo gyvenimą (o aš tikrai neabejoju kad taip nutiks), kad nebijotum apie tai kalbėti su kitais, kad būtum įkvėpimu jiems, nes kad ir kaip prastai atrodo kad tu jautiesi, šimtai žmonių jaučiasi lygiai taip pat. Todėl linkiu tau didžiausios stiprybės, laimės bei meilės gyvenime, niekada nepasiduok ir stenkis kovoti dėl savo vietos po saule ! :)

 11. Giedrius parašė:

  Inga, viską turi savo viduje, atrask tai :) Ačiū, kad esi :)
  info@pasitikiusavimi.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.