fbpx

Nežinau kaip padėti sau ir kitiems
0 (0)

3 Responses

 1. Asta parašė:

  Nueikite i jogos kursus, pvz. gyvenimomenas.lt Atrasite savyje stiprybe…

 2. Julija parašė:

  Melita, asmuo kuris ne pro pirstus ziuri kas dedasi aplink (draugai artimieji ir pan.) rodo kad jums ne vis viena. Esate rupestinga moteris. Dvejones nera blogai, kaip ir svarstymai. Pasiklysti yra labai lengva. Taciau pameginkite pazvelgti siek tiek kitu kampu. Jus esate protinga mylinti ir mylima – o tai jau yra labai daug. Gyvenime stebuklai ne atsiranda is niekur, mes patys juos kuriame, tad, manau, geriausia yra daryti is to ka jau turi.
  Baime, taip pat nera blogai, tai vercia mus islikti budriais. Jei jus jau netrumpa laika esate su zmogumi – tai reiskia, kad jame jus atrandate jums svarbiu vertybiu.
  Manau, kad viskas susiklostys i geraja puse, tik reikia tuo tiketi, o ne laukti kas vel blogo gali nutikti. Esame patys savo likimo meistrai, o ko nepajegiam ar nesuvokiam palikim tai auksciausiojo valiai.

 3. vdas parašė:

  Kaip padėti sau ir kitiems. Visiems ir visam pasauliui pagelbėti nepavyks dėl laiko stokos, nors pamėginti gal ir verta. Žiūrėk, kitas net nenorės tokios pagalbos. Žodžiu, genys margas, pasaulis dar margesnis. Vienintelis būdas kaip padėti visiems sutiktiesiems – tapk tokiu žmogumi, tokiu šviesuliu, kad kiekvienas sutiktas žmogus pasijaustų geriau vien dėlto, kad tave sutiko ir lauktų kito karto, kada galės susitikti. Yra tokių, kurie savo charizma užkrečia visus aplinkui, yra tokių, kurie vien buvimu šalia suteikia tvirtybės, pasitikėjimo, įkvėpimo. Kas tos įkvepiančios mūzos? Kiekvienam savo kelias kaip tai atrasti ar pasiekti, todėl verta domėtis kaip tai daro kiti, kuris lektorius, kieno paskaitos bus arčiau prie širdies, kokios knygos labiau tiks. Gal tiks Rhonda Byrne, Esther Hicks, Napoleon Hill, Anthony Robbins, Robin Sharma, A.Gadeckis, O.G.Torsunovas, M.Targakova, Darius Ražauskas, Liudas Vasiliauskas, Robertas Karvauskas, Donatas Janickis ar kas kitas? Svarbiausia – pradėti domėtis. Nes kai pačiai taps lengviau ir artimieji jausis geriau. Kai sunku – visiems sunku. O kai gera, tada gera visiems. Visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.