fbpx

Prisiskaitė meilės romanų ir nesąmoningai kelia labai aukštus kriterijus pretendentams
0 (0)

3 Responses

  1. klausytoja parašė:

    Gražus, manau, supratingas atsakymas.. vis dėlto, krikščionybė tikrai nesmerkia ikisantuokinių santykių, kaip tik tą laikotarpį laiko labai svarbiu, moko pasiruošti meilei, kurios visi nori, o ne „išsitaškyti”, tarsi dėl jos jau būtų apsispręsta. Ir visiška netiesa teigti požiūrį, kad nėra taip gyvenančių žmonių. Gaila, kad jų mažiau, bet nėra tiek mažai, kad nebūtų galima susirasti poros. :)

  2. Ieva parašė:

    Jai reikia praktikos ir nusivylimų. Nieks neparodo tų romanų kitos medalio pusės. Mergina užstrigusi paauglystėje ir viso ko idealizavime. Baisiausia, kad tokios moterys po to tampa baisiausių smurtininkų aukomis… Reikia nuvalyti jai akinius, supažindinti su pasauliu, tampytis visur su savimi ir leisti kuo daugiau susidurti su realiais faktais ir istorijų šiapus gausa. Aš atimčiau iš draugės knygas ir išsivežčiau į pavojingą kelionę.

  3. piktas delfio komentatorius parašė:

    „Geismas,aistra,ikisantuokiniai lytiniai santykiai, kontracepcija, katalikybės atžvilgiu, yra nuodėmė”. Geismas ir aistra katalikybės požiūriu nėra nuodėmė. Kiekvieną kartą, kai jūs prasižiojate kalbėt apie bažnyčią, justi pelėsių kvapas, bet tai ne bažnyčios kvapas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.