Seminaras „Įtakos ir MANIPULIACIJOS. Taikymas ir neutralizavimas.“

reklama

Šiandieninėje visuomenėje žodis „MANIPULIACIJA“ mums asocijuojasi su neigiamais dalykais. Tačiau manipuliacija yra kasdienio gyvenimo dalis, kurios dažniausiai net nepastebime.

Kad būtume sėkmingi, svarbu sugebėti daryti įtaką kitiems žmonėms įvairiausiose tipinėse ir netipinėse situacijose – ieškant mėgstamo darbo, bendraujantant tarpusavyje ar vykdant rimtas derybas. Deja, dažnai norėdami daryti įtaką kitiems, patys tampame kitų įtakos, manipuliacijos aukomis.

Tad jei norite įvaldyti manipuliacijos subtilybes ir išmokti daryti įtaką, tapti sėkmingesniais ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir darbe, kviečiame Jus į seminarą „Įtakos ir MANIPULIACIJOS. Taikymas ir neutralizavimas“.

Seminaro turinys:

• Įtaka ir manipuliacijos. Kodėl vieni žmonės yra įtakingi, o kiti ne. Įtakos ir charizmos sąsajos. Įtakos priemonių arsenalas.
• Manipuliavimo psichologinis mechanizmas. Kaip atpažinti klientų, bendradarbių, partnerių manipuliacijas. Anti manipuliavimo strategijos ir technikos. Provokacijų neutralizavimas.
• Tarpasmeninio bendravimo ypatumai. Įtaka personalo vadyboje, pardavimuose, derybose. Kaip pagerinti savo įtaką – praktinė sesija.
Seminaro vedimo formos:
• Teorija.
• Metodų ir technikų demonstravimas ir taikymas pratybose.
• Seminaro dalyvių konkrečių situacijų nagrinėjimas ir aptarimas.

Seminarą veda: psichologas Juris Belte
Laikas: 2014 lapkričio 15 d. nuo 10 iki 15 val.
Vieta: Šnipiškių g., 3, Vilnius, „Vidinio įvaizdžio studija”.
Seminaro kaina: 140 LTL
Registruokitės! Tel: 8 698 36364, el. paštas: juris@mba-baltic.com
Renginys facebook’e

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *