fbpx

Smerkdavau tuos, kurie tuokdavosi „iš reikalo“, o dabar pati esu panašioje baloje
0 (0)

2 Responses

  1. Inga parašė:

    Jeigu kartais laiško autorė perskaitys, duosiu vieną trumpą patarimą: bėk nuo jo! Buvau beveik identiškoj situacijoj (tik be vaiko), ir suprantu kaip sunku tai padaryti, tačiau reikia. Prieš daugiau nei metus pati klausiausi draugių patarimų, dabar paklausyk manęs tu. Tu esi stipri, ir susitvarkysi su sunkumais, tačiau vyras, kuris tik kaip akmuo po kaklu temps tave žemyn. Sėkmės!

  2. vdas parašė:

    Nors Astai, laiško autorei, galiu parašyti tik vyrišką požiūrį, bet negaliu nepastebėti, kad viską darote teisingai. Jei pagrindinė situacija ir įstrigusi, bet už tai visa kita atliekate puikiai, o tai yra, stengiatės užmegzti ryšį, bendraujate su būsimu vaikeliu, stengiatės pajausti, sapnuojate. Tai yra puiku ir tai verta kiekvienos sekundės, kai apie tai galvojate! Ką galima pasiūlyti, ir kas gali padėti susitvarkyti su liūdnomis mintimis apie meiles ir lūkesčius.. Užveskite savo minčių dienoraštį ir dedikuokite vaikučiui. Į jį įdėkite visą savo meilę ir laimingiausias mintis apie jūdviejų ateitį. Rašykite tarytum Dievo siųstam angeliukui, kad pradžiugintų jus. Galite įsivaizduoti, kaip jis kada nors jas skaitys.. Ir nors gal ir ne rytoj, gal ir ne poryt, pastebėsite, kaip viskas išties turi būti. Kaip viskas ims keistis į gera. Dings netikrumas dėl situacijos, pasitrauks abejonės. Neabejoju, kad pajusite pasitikėjimą, vidinį tvirtumą ir netgi džiaugsmą. Jei vyras ne paskutinis stuobrys – tikrai pamatys jūsų permainas o tada būtinai dašus kaip pasielgti yra iš tikrųjų vyriška. Tai nebūtinai reiškia kad išsikraustys, tai taip pat nereiškia, kad pasipirš. Tai reiškia, kad situaciją išspręs kaip įmanoma geriau jūsų naudai – jei išvys, kad daugiau trukdo – pasitrauks, jei matys, kad gali jums suteikti daugiau, nei tikitės ir gali pats pasikeisti – liks.
    Dar keli svarbūs momentai. Graužatis ar vaikutis santuokoje, ar ne yra tuščia, tuščia, tuščia, kad neverta nė sudilusio skatiko juodymo. Nepamirškite, kad jaunos šeimos puikiai susitvarkė gyvenimus; susitvarkius buitį, laimingai susituokė. Žavėkitės jomis ir pamažu atleisite, o sykiu, ateis atleidimas ir sau. Jug tai toks puikus lengvas ir šviesus jausmas!
    Nuoširdžiai linkiu džiaugsmų, laimės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.