fbpx

Socialinių tinklų ekshibicionistai
0 (0)

7 Responses

 1. puikiausioji parašė:

  kaip rašant į psichiką nagrinėjantį puslapį, tai reikėtų pirmiausia suvokti keletą dalykų. pirma, sarkazmas ir kritika yra nekonstruktyvu ir galiausiai atsisuka prieš patį kritikuotoją, pamąstykit apie tai;) antra, siekiant konstuktyvumo, tai pirmiausia reikia PABANDYTI SUPRASTI KODĖL žmonės taip elgiasi. ko jie siekia, ko jiems trūksta, kas skatina tokį elgesį? būtų patiems žymiai naudingiau, o ne amžinai teisti kitus.

 2. Na, parašė:

  Sutinku, pamatau tokį tekstą net nebesvarbi pagrindinė mintis, nes viską kas norėta pasakyti, užgožia drabstymasis vertinimais ir smerkimas, kas iškart suformuoja puikavimosi savimi toną. Neskanu.

 3. puikiausioji parašė:

  ^būtent, jau vien toks išskirtinis dėmesys šitiems dalykams rodo drabstytojo problemytes.. na, jei nenorim suprasti, būkim bent jau abejingi. o šiaip, juk nesijuokiam iš vienakojų? psichikos sutrikimai tai nebūtinai šizo spektro, tai gali būti ir desperatiškas dėmesio siekis, apie kurį čia rašoma, ir tai nėra juokinga ar smerktina. žmogus galiausiai juk nekaltas dėl to, kad jam vaikystėj dėmesio pritrūko ar panašiai ir jis dabar bando lopyt šitas skyles taip, kaip supranta. gaila, kad tik toks suvokimas visuomenėja apie psichinę sveikatą. patyčių ir noro pasirodyt „va aš tai to nedarau, aš prie jūsų pritampu, kritikuoju išsišokėlius” lygyje. ir laikina, sharina. žiurkiukų pritapėlių banda:/

 4. puikiausioji parašė:

  visuomenėje* atleiskit ir neteiskit:D

 5. Kritikas parašė:

  Jei jau kas parašo kokį straipsnį, tai tuoj būtina įkišti snapą ir išpeikti. Bobų turgus. Kas tiesa – tai ne melas, o jei kažkam nelimpa – Maximoj cukrus pigus.

 6. melisa parašė:

  Tokie dalykai visiems ir taip zinomi, nieko naujo. Parasyta TIK nuomone, kuri, is esmes, niekam neidomi. Nepatinka – neziurek arba nedaryk taip (pvz man nepriimtinos kudikiu ir vaiku nuotraukos viesoje erdveje, tai savo vaiko ir netalpinu, bet ar zmones tai darantys buki? Mes nezinom. Galbut jie tiesiog apakinti savo meile, o galbut neturi daugiau kuom „pasigirti”, nes be vaiku gyvenime „nieko savo” neturi). Taigi butu kur kas idomiau skaityti, KODEL zmones tai daro. Remtis galima kad ir kokia mazyte apklausele, nes suprantama, kad del vieno straipsniuko rimtu tyrimu kad ir vilniaus mastu joks zurnalistas neapsiims. O publikuoti vien tik savo nuomone kiekvienas sugebetu, tam net issilavinimo nereikia, siais laikais word net gramatines klaidas taiso. Tokius dalykus kaip sis straipsnis galima publikuoti savo kokiame nors bloge arba tame paciame fb, kur draugai pritariantys tokiai nuomnei laikins ir dar pagirs koks tu protingas. Bet didelei auditorijai skirtingu zmoniu reikia teikti faktus, o ne subjektyvia nuomone, kurioje net ir pykti izvelgti galima :)

 7. Kritika parašė:

  Vieno žmogaus nuomonė ir nelabai orginali. Daug kam tokie dalykai užkliūna. Taigi neinformatyvus, paviršutiniškas rašinėlis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.