Tėvai šaiposi, mėtydami frazes apie vestuves ir nekaltumą
0 (0)

5 Responses

 1. dia parašė:

  susirask darbą(normalu), išsikraustyk iš tėvu, tapsi savarankiška. kai atsistosi „ant koju” financiškai ir morališkai, tada galėsi ir apie studijas pagalvoti. nes paskaičius tavo laišką, tiesiog juokas ima. verkšlena 2ė metu pana dėl tokiu nesąmonių, primeni kažkokia žele, apgailėtina padarą, kuris užuot rimtai ką nors dares tik inkščia ir saves gailisi. nepyk, kad šiurkščiai pakalbėjau, bet pyktis ima paskaičius, nejau nori ,kad viskas ant lekštutės būtų padėta ? na ir kad neistojai ? būtum istojus, pabaigus o po studijų verkšlenus, kad darbo nerandi… vėl blogai. gyvenime nebūna viskas kaip nori, turi dėl svajonių pakovoti. baigiau

 2. dia parašė:

  prašom leisti mano komentarą, kartais juk reikia gero smūgio, kad atsitokėtum :)

 3. tu ne viena parašė:

  Kai bus sunku ir neturėsi šalia žmogaus, paskambink į Jaunimo liniją. Ten budi savanoriai, pasiruošę išklausyti ir pabūti kartu sunkią minutę: 8 800 28888

 4. vdas parašė:

  Matote, Jūrate, visai gali būti, jog tėvai tik jumis tepasitiki, nors gal atrodo ir kitaip. Nenustebintų, jei dažnokai primenama (ir primetama) jog kažkas jais turės pasirūpinti, atnešti vandens, vaistų ir t.t. senatvėje. Ir kas gi daugiau? Svetimas kas? Taip nėra plane, taip seniau nebūdavo. Bet nenusiminkite, jug tai jūsų valia jais tinkamai pasirūpinti, t.y. jie tam tikra prasme nuo jūsų priklausomi ir dėlto gali net nesąmoningai stengtis sukliudyti bet kokiam skrydžiui iš namų lizdo – vedyboms, pavasariniams romansams, studijoms, darbui užsienyje. Ką šioje vietoje galima padaryti kitaip? Pirmiausia, priimti tai kaip yra, neskubant priešintis jų valiai, neskubant palūžti dvasia. Stebėkite tarytum iš šono tuos subtilius timptelėjimus pamanipuliavimus garbe, sveikata, menkinant ką sugebate padaryti už namo tvoros (darbas, mokslai, meilė). Nesiginčykite tai niekada neatneš pokyčių. Tam reikia naujų svarių argumentų, antraip plokštelė vėl gros nuo pradžių pažįstamą melodiją.

  Įdomu, jog sureikšminate studijas, bet neminite ko tikitės jas baigus. Daug kas stoja dėl to, kad su diplomu, susrastų gerą darbą ir susikurtų savarankišką gyvenimą, gerbūvį (paskolos, mašinos, kelionės, savi namai). Jūs daug ką jau turite, t.y. pagal planą tėvų namai – jūsų namai, tėvų žemės – jūsų žemės ir visi priklausiniai, nors šito turbūt nejaučiate ir niekur neminite – jūs nesijaučiate kokia turtinga jau esate. Ok. Pasiskaičiuokite.. O tada keiskite savo aplinką – po truputį pradėkite nuo savo kambario su naujais baldais, tapetais ir t.t. Tai nekainuoja tiek, kiek studijos. Po to keiskite svetainę, virtuvę – baldai, buitinė technika, užuolaidos – nesiteisinkite kaltai, sakykite, kad jums taip patogiau, kad taip reikia ir norite čia gyventi, bet va, tam tikras taisykles (daiktų pagalba) nustatote jūs, savo valia. Pradėkite pamažu, pasipasakokite, pasikartokite ir vėl persipasakokite, kaip trokštate naujų užuolaidų, mikrobangės ar kt. O kai dirva paruošta – veikite.
  Linkiu tik laimės.

 5. praeivė parašė:

  nesuprantu kodėl toks aukštojo mokslo sureikšminimas? ypač kaip pasakoma, kad jau tris metus niekur neįstojama. Ne į kokia nors mediciną, politiką ar fiziką, o niekur. tėvų spaudimas įstoti į aukštąją? jei nesugebama įstoti nebus sugebama ir normaliai mokytis, išsilaikyti nemokamoje vietoje (dabar ne 2006-ji su 500lt semestrui nebeprasisuksi), parašyti baigiamąjį darbą. yra begalė sričių kur turint profesinį išsilavinimą galima turėti stabilias ir geras pajamas ir dažnai geresnes nei baigus istoriją, politiką, filologiją ir pan. „aukštojoje”. svarbiausia negyventi svetimais scenarijais, kurie dažnai yra gerokai pasenę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.