TESTAS: Koks jūsų flirtavimo stilius?
0 (0)

pavasaris

Perskaitykite teiginius ir kiekvieną jų įvertinkite:

5 – su teiginiu visiškai sutinku.
4 – sutinku.
3 – nei sutinku, nei nesutinku.
2 – nesutinku.
1 – visiškai nesutinku.

1. Norėčiau grįžti į formalių pasimatymų laikus A
2. Dažniausiai flirtuoju tik tam, kad geriau pasijausčiau B
3. Man patinka geriau pažinti kitą žmogų C
4. Manau, kad vyras turėtų inicijuoti santykius A
5. Moku kūno kalba parodyti savo susidomėjimą priešinga lytimi D
6. Mane atstumia pernelyg tiesmukiškai flirtuojantys asmenys E
7. Vyrai turėtų pirmieji parodyti susidomėjimą priešinga lytimi ir inicijuoti santykius A
8. Aš nesunkiai pastebiu kitų siunčiamus signalus D
9. Vyrai ir moterys turėtų laikytis tam tikrų taisyklių pasimatymų ir flirtavimo metu E
10. Geriausias būdas kitam parodyti savo susidomėjimą – nuoširdus domėjimasis juo C
11. Jei priešinga lytis mane sudomina, aš visada tai parodau D
12. Žmonės per daug sureikšmina flirtą. Tai – tik pramoga B
13. Aš ieškau emocinio artumo su mane dominančiu žmogumi C
14. Aš dažnai flirtuoju su asmenimis, kurie manęs nedomina B
15. Žmonės turėtų būti atsargūs ir pasvarstyti prieš rodydami savo simpatijas E

Apskaičiuokite atsakymų vertinimų sumą pagal raides. Kuri raidė surinko daugiausia balų? Kuri mažiausiai? Didžiausią įvertinimą gavusi raidė rodo jūsų dominuojantį flirtavimo stilių, mažiausiai – stilių, kurio greičiausiai ar niekada nenaudojate. Perskaitykite visus stilius ir pagalvokite, ko jums trūksta. Ar flirtuodami pasiekiate tai, ko norite? Jei ne, kurioje srityje jums derėtų pasitempti? pabandykite pakeisti flirtavimo stilių ir pasižiūrėkite, ar jums tai duoda naudos.

A tradicinis stilius. Esate tradicinių, konservatyvių pažiūrų. Manote, kad susidomėjimą priešinga lytimi pirmasis turėtų parodyti vyras, o moteris to kantriai laukti. Šio flirtavimo stiliaus moterys paprastai neinicijuoja santykių, retai atvirai flirtuoja. Joms sunku atpažinti priešingos lyties siunčiamus subtilius flirto signalus. Tokioms moterims būna sunkiau susirasti antrąją pusę. Tačiau yra ir teigiamas šio stiliaus aspektas – jei stiprioji lytis parodo susidomėjimą moterimi, jis tikriausiai tai daro nuoširdžiai. Vyrai, naudojantys šį flirtavimo stilių, paprastai nesileidžia į meilės žaidimus, kol nėra galutinai užbaigę romantinių santykių. Tradicinio flirto stilių naudojantieji dažniausiai būna intravertai.

Vyras, kuris flirtuoja tradiciniu būdu, pasijunta nejaukiai, jei moteris parodo iniciatyvą ir jam siunčia atvirus seksualinius signalus. Tokia moteris jam atrodo nerimta ir lengvabūdiška. Todėl santykiai su žaismingai ar fiziškai flirtuojančia moterimi dažniausiai neužsimezga. Šie vyrai nepuola flirtuoti su visomis iš eilės dailios lyties atstovėmis. Jie porą renkasi nuodugniai, apgalvodami kiekvieną žingsnį. Jiems svarbu gerai pažinti partnerę prieš parodant savo susidomėjimą. Todėl jų meilės taikiklyje dažniausiai atsiduria draugės ir pažįstamos.

B žaismingas stilius. Flirtas jums – smagus laiko praleidimo būdas. Jums patinka flirtuoti ir tai darote nuolat. Taip pažaidęs, dažniausiai jaučiatės pakylėtas, labiau pasitikintis savimi. Flirtuojate net ir tada, kai kitas asmuo seksualiai jūsų nedomina. Jums nesunku patraukti kitų dėmesį ir juos sužavėti. Vis dėlto šis stilius nėra vaisingiausias siekiant kokybiškų santykių. Asmenys, flirtuojantys šiuo stiliumi, dažnai apsiriboja tik trumpalaikiais romantiniais santykiais, nes priešinga lytis jų ketinimus dažnai palaiko nerimtais.

C nuoširdus stilius. Jums svarbiausia užmegzti tvirtus emocinius santykius. Neieškote partnerių trumpalaikiams nuotykiams. Flirtuojate tik tada, kai tikrai norite sužavėti priešingą lytį. Jūsų flirtavimas – nuoširdus domėjimasis kitu, jums patinka atviri, nuoširdūs pokalbiai, domitės kito asmens gyvenimu, pomėgiais. Toks flirtas labiau nei kiti garantuoja ilgalaikių santykių užmezgimą. Juk tik pažinus kitus galima nuspręsti, ar šis žmogus tinkamas gyvenimo partneris.

D fizinis stilius. Esate flirto meistrai. Jei jus domina kitas asmuo, nedvejojate ir nesidrovite jam tai parodyti. Mokate flirtuoti ir žinote kaip patraukti kito dėmesį. Iš tiesų nelaukiate tinkamos progos – flirtuojate bet kur ir bet kada. Šio stiliaus atstovams nesunku susirasti partnerį, tačiau tokie santykiai dažnai būna trumpalaikiai ir paviršutiniški. Vis dėlto, jei atrasite tą vienintelį, galite būti tikras, kad jūsų siunčiami signalai neliks nepastebėti.

E mandagus stilius. Jums nepatinka akivaizdus flirtas. Jaučiatės nesaugiai, jei kas nors siunčia „meilės” signalus. Tokie žmonės jums atrodo paviršutiniški. Esate itin mandagus ir nemėgstate išsišokti. Savo susidomėjimą priešinga lytimi parodote tik tada, kai būnate tikrai susidomėjęs. Iš pradžių siekiate šį asmenį kuo geriau pažinti. Flirtuodamas laikotės tam tikrų taisyklių, nerodote akivaizdžių seksualinių signalų. Nors naudojant tokį flirtavimo stilių tikimybė susirasti partnerį yra mažesnė, užmegzti santykiai su priešinga lytimi dažnai būna stiprūs. Šiuo flirtavimo stiliumi pasižymintys asmenys dažniausiai ieško partnerės ilgalaikiams santykiams.

Pagal:
Gintaras Chomentauskas, Rūta Ignatė (2012).„Išlaisvinta meilė”. Vilnius: Žmogaus studijų centras. 52-54 psl.

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

4 Responses

  1. Drauge parašė:

    O kas jeigu po surinkau visoms raides toki pati skaiciu 9? ar tai reiskia, kad mano flirtavimo stilius visu po truputi?

  2. Drauge parašė:

    * po testo.

  3. C ir E, atitinka realybe :)

  4. mantas parašė:

    prisipazinsiu visu po truputuka,nes neimanoma iskirti vieno,nes cia kiek zmoniu,tiek nuomoniu,tad tikrai neimanoma apsiriboti vienu,kai esi zmogus priklausantis nuo situoacijos ir elgiesi visada taip,kad pabaiga butu tokia kokia sukuri pats :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.