fbpx

Turiu nuostabų vyrą šalia, bet esu nelaiminga
0 (0)

6 Responses

 1. Renata parašė:

  Labai patiko psichologės atsakymas

 2. vdas parašė:

  Net nustebino kokio menkučio žingsnelio tetrūksta, kad santykiai būtų patys geriausi.. Matyt, supavydėjau :)
  Todėl tiesiog atkreipsiu dėmesį, kad jei norite savo vaikiną padaryti laimingą, kad jo meilė neblėstų nuo nuolatinių priekaištų dėl jo vienokių ar kitokių sprendimų…..nepriekaištaukite jam dėl jo poelgių. Tuoj daugiau.
  Laimingiausia ir maloniausia vyrui, kai žmona, draugė, mergina su juo sutinka, jam pritaria. Tai suteikia pasitikėjimo, jėgų priimti sprendimą sa-varankiš-kai. Tik supraskite, jog tai visiškai nereiškia, jog bus taip, kaip vyras pasakys :) Visada bus taip, kaip norėsite jūs,todėl neverta pykti už mylimo vyro laisvą valią. Jis visada rinksis tai, kas jums būtų geriau, kad jums būtų geriau. Tereikia tinkamai, be spaudimo ir scenų tai pasakyti, meiliai neįkyriai ir su šypsena Jam pakartoti, takrim: „Och, na kaip man patinka gėlės, ypač žiemą!”. Galite sakyti ir taip: „tu niekada man nedovanoji gėlių”. Arba baisiau „O Jonas savo mylimajai kiekvieną kartą dovanoja gėlių”. Lyginti su kažkokiu konkurentu apskritai vyrui skaudus pažeminimas. Žodžiu, kaip manote, kurį variantą pasirinks vyras?
  Todėl, jei rodysite jam pritarimą, palaikymą ypač karjeros, darbo, mokslų klausimais – jis daugiau jus gerbs, o iš pagarbos (net ne meilės) jums visada norės parodyti dėkingumą, stengsis suprasti jus, globoti, įsiklausyti į jūsų norus ir atitinkamai pagal juos – keis savo sprendimus jūsų naudai.
  Tai taip paprasta – pritarti, palaikyti, net jei ir neatrodo, kad tai duos naudos. Kai nebereikės kovoti dėl jūsų nuomonės ir pritarimo, daugiau dėmesio teks jūsų poreikiams.

 3. to vdas parašė:

  tai kad ne i tema nuvaziavai man atrodo… klausimo autore klause kaip susitvarkyt su jos vidine busena,jausmais,pykciu… o ne kaip vaikinui itikt… tai,ka parasei,pilni zurnalai ir pan.. ir mes visi tai suprantam ir zinom… taciau ka daryt,jei taip elgdamasi nesijauti laiminga?…

 4. vdas parašė:

  Pastovus pyktis paprastai reiškia kad kažko nepadarai dėl tam tikrų komfortiškų paskatų, iš patogumo ar tiesiog tingumo. Sveikas pyktis, pyktelėjimo impulsas turi paskatinti veikti, pasikeisti, patobulėti. Užsitesęs perauga į gličią būseną, nes lieka viduje, o psichika saugosi taip, kad pastovų pykčio „dirgiklį” neutralizuoja apatijos net depresijos banga – tada vienodai šviečia ir protas aprimsta, pailsi nuo įpykimo įtampos. Arba netikėtoje paprastoje situacijoje pratrūksta pūlinys ir išsiveržia visa kas susikaupę su agresija. Žodžiu.
  Santykiai, kaip rašo psichologė, yra pastovus savęs tobulinimo darbas. Tai reiškia, kad po meilaus susižavėjimo seka periodas, kai žmogui, kuris mylimas būtina parodyti dėmesį ir parodyti meilę darbais, savo pasitarnavimu, nes geri darbai vardan to žmogaus, tai nebe žodžiai ar tikėjimas, kad myli, o realus įsitikinimas ir patvirtinimas, kad taip ir yra. Kaip dar rašoma žurnaluose, kad meilė tai ne tai, ką gauni, o tai kuo gali pasidalinti su kitais nuo savęs. Ir atkreipkite dėmesį, jog niekas nieko neprivalo. Myliu jus, todėl dalinuosi savo pasvarstymais su jumis. Neprivaloma. Jūs mylit mane, jei dabar nusišypsosite :) Ar tai ir nėra laimė?

 5. :) to vdas parašė:

  kad taip viskas paprasta butu… zmoniu yra ivairiu…

 6. vdas parašė:

  Žmonių yra įvairių tikrai. Dažnai tikrai sudėtinga perlipti tam tikras aplinkos primestas taisykles, kurios viduje net neskamba – tiesiog yra tvarka, kuria visi žmonės vadovaujasi.

  Bet siūlua, tiesiog stebėkite save ir lengvai patikrinsite ar tikrai būti laimingu yra taip sudėtinga :) Jug daug rasite parašyta, kad laimingas ir sėkmingas žmogus (verslininkas, mokytojas, dėstytojas, architektas, menininkas…..) ne tas, kuris mėgaujasi savo šlove, o tas kuriam daug kuo negaila pasidalinti su kitais. Šlovės nepasidalinsi, bet gali pasidalinti savo gera nuotaika – ir tada 2 žmonėms šviesiau. Kai perki drabužį ar batelius negalvoji, kad man būtų gerai, o galvoji kaip atrodysi PRIEŠ kitus, t.y. nori pasidalinti savo grožiu, žavesiu su kitais. O tada batelius miela nešioti, ir jie suteikia truputį daugiau laimės. Apstu pavyzdžių, ką darote dėl kitų žmonių, kuo dalinatės kiekvieną dieną ir kiek tai jums suteikia laimės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.